فروش نسخه اصلی نرم افزار AutoSPRINK - نرم افزار شبیه سازی و آنالیز انواع سیستم های اسپرینکلر، اسپری نازل و...

به همراه دوره آموزشی نرم افزار اتو اسپرینک - AutoSPRINK

  نرم افزار اتو اسپرینک نرم افزار اتو اسپرینک

نسخه اورجینال نرم افزار اتواسپرینک توسط شرکت همیار انرژی به علاقه مندان و متخصصان طراحی حرفه ای سیستم های اطفاء حریق اتوماتیک ساختمانی و صنعتی عرضه می گردد.

شرکت مهندسی همیار انرژی با نمایندگی فروش این نرم افزار از  M.E.P.CAD, Inc آمریکا آماده ارائه و استقرار این نرم افزار قدرتمند برای مهندسان و شرکت های فعال در این زمینه به همراه آموزش آن می باشد.

همانطور که میدانید در گذشته برای طراحی سیستم اسپرینکلر به صورت هیدرولیکی یا از روش های دستی و  اکسل استفاده می شد و یا از نرم افزارهایی مانند pipe net استفاده می گردید که کار با آنها بسیار مشکل و دارای خطای بالایی بود . همچنین این نرم افزارها از امکانات بسیار پایینی برخوردار بودند.

هم اکنون با ارائه نرم افزار AutoSPRINK می توان علاوه بر استفاده از امکانات پیشرفته این نرم افزار مانند طراحی سه بعدی شبکه آب اطفاء حریق، عدم نیاز به نرم افزارهای دیگر(standalone)، بدون نیاز به نرم افزار اتوکد، دارای قابیت گرفتن خروجی با فرمت اتوکد، بدست آوردن محاسبات هیدرولیکی شبکه اطفاء حریق به راحتی با یک کلیک در چند ثانیه،می توان گزارش یکپارچه و دقیقی از آن استخراج کرد. نرم افزار اتوسپرینک دارای المان های هوشمندی می باشد که می توان از آن استفاده کرد و در طول استفاده در صورت استفاده اشتباه از المان ها به شما هشدار خطا را می دهد. نرم افزار AutoSPRINK  مورد تایید سازمان جهانی FM می باشد. بنابراین پیشنهاد می شود لحظه ای برای استفاده از این نرم افزار درنگ نکنید.

در این برنامه شما قادرید با انتخاب  نوع منطقه خطر(خطر کم - خطر معمولی - پر خطر)، ، انواع اسپرینکلر(بالازن، پایین زن، پاسخ سریع، ESFR، پوشش گسترده و ...) انواع نوع سیستم اسپرینکلر(Wet ،Dry ،Deluge ،Pre-action)، به طراحی آنالیز و بهینه سازی سیستم اطفاء حریق خود بپردازید.از دیگر قابلیت های این نرم افزار می توان به انجام محاسبات هیدرولیکی در چند ثانیه، یافتن نقاط آسیب پذیر در طرح، نمایش بدترین حالت برای نقاطی که کاربر مختصات آن ها را تعیین می کند و نمایش تاثیر تغییر سایز لوله ها و ثبت آن ها در صورت داشتن نتایج بهینه اشاره نمود.

ویژگی اصلی نرم افزار AutoSPRINK :
- طراحی انواع سیستم های اسپرینکلر
- وارد نمودن و ایجاد فایل های DWG اتوکد
- انجام محاسبات هیدرولیکی و به دست آوردن طراحی بهینه
- ایجاد گزارش های استاندارد NFPA
- رنگ آمیزی لوله ها بر حسب جریان
- مدل سازی سیستم های هشدار تعاملی
- ساخت مدل سه بعدی از ساختمان برای تست سیستم
- طراحی انواع سیستم های اسپرینکلر به صورت دو بعدی و سه بعدی
- تبدیل خودکار سمبل ها و نمادها به ابزار سیستم مانند دایره به آبپاش و خطوط به لوله ها
- کاهش سایز لوله های اسپرینکلر و رایزرها
- صرفه جویی و کاهش هزینه های اجناس لوله کشی و هزینه اجرت اجرای کار

- و ...

نرم افزار اتو اسپرینک

دوره آموزشی نرم افزار اتواسپرینک - AutoSPRINK

شرکت همیار انرژی علاوه بر ارائه نرم افزار اتواسپرینک به ارائه خدمات آموزشی در این زمینه نیز می پردازد. لذا شما علاقه مندان می توانید در دوره های خصوصی و یا بر اساس تقویم آموزشی این شرکت ثبت نام نمایید.

سرفصل دوره:

  • آشنایی با بخشهای مختلف نرم افزار نظیر نوار ابزار، نمودار درختی، فضای طراحی سه بعدی
  • چگونگی نمایش و کنترل مدل به کمک ماوس و صفحه کلید
  • آشنایی با دستورات نقشه کشی دو بعدی و سه بعدی المانهای معماری
  • استفاده از دستورات Snap جهت سهولت ترسیم
  • روش ترسیم شبکه لوله کشی و تجهیزات سیستم اسپرینکلر نظیر شیرآلات، مخزن، پمپ و …
  • بکارگیری دستورات Wizard جهت تسهیل طراحی و صرفه جویی قابل توجه در وقت
  • آشنایی با دستورات مربوط به محاسبات هیدرولیکی
  • بکارگیری دستور System Optimizer جهت بهینه سازی طراحی
  • تهیه جداول مربوط به لیست تجهیزات و مشخصات سیستم
  • ارائه خروجی نرم افزار در فرمت های مختلف

مخاطبین دوره:

مهندسان و طراحان سیستم های مکانیک و تاسیسات، مهندسان ساختمان و معماری، مشاوران آتش نشانی،کارشناسان شرکت های خدمات طراحی مهندسی و دانشجویان

ارائه جزوات آموزشی مرتبط با دوره

نرم افزار اتو اسپرینکنرم افزار اتو اسپرینک                                                                    نرم افزار اتو اسپرینک

 

AutoSPRINK is stand-alone Fire Protection software for the Microsoft® Windows family of operating systems. This powerful software from MEPCAD, Inc. signals a revolutionary approach to fire sprinkler systems. Based on a myriad of new concepts, ideas and composition methods, AutoSPRINK® VR is causing designers to rethink the possibilities of fire sprinkler systems.
- Perform hydraulic calculations in seconds.
- Find worst-case remote areas with live results as you drag a remote area boundary across your drawing.
- Instantly see the effects of pipe size changes in our patented “Optimizer”. When satisfied, apply those changes to your drawing with the touch of a button. AutoSPRINK even calculates in real time through pipe in externally referenced files!

 

 

تعداد بازدید: 3343