آتش سوزی گسترده در خیابان جمهوری

جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت: در ساعت ۵ و ۴۲ دقیقه صبح امروز یک انبار لباس 300 متری در طبقه دوم یک مجموعه تجاری در خیابان جمهوری دچار آتش سوزی شد که با تلاش آتش نشانان مهار شد.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران در خصوص آتش سوزی در انبار لباس گفت: در ساعت ۵ و ۴۲ دقیقه صبح امروز وقوع یک فقره آتش سوزی در خیابان جمهوری به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده شد.
وی ادامه داد: بلافاصله پس از اعلام خبر آتش سوزی ماموران آتش نشانی از پنج ایستگاه به محل حادثه واقع در خیابان جمهوری بعد از چهارراه استانبول و در ضلع شرقی ساختمان پلاسکو ای سابق اعزام شدند.
ملکی گفت: در محل حادثه مشخص شد در طبقه دوم یک مجموعه تجاری که بیش از هزار متر وسعت مغازه های این ملک بود یک انبار حدود ۳۰۰ متری آتش گرفته است.
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران افزود: بلافاصله ماموران آتش نشانی که با بیش از ۱۰ دستگاه تانکر آب و نردبان های هیدرولیکی به محل حادثه مراجعه کرده بودند کار اطفای حریق را آغاز کردند.
وی ادامه داد: آتش به بخش هایی از شیروانی و سقف انبار موردنظر هم سرایت کرده بود که کار شعله زنی و مهار آتش و جلوگیری از گسترش آن به سرعت انجام گرفت.
ملکی گفت: خوشبختانه آتش سوزی مهار شد و بازرسی های مأموران حکایت از آن داشت که در این محل هیچ فردی حضور نداشته و کسی مصدوم نشده است.