در پی تماس ساکنین یک ساختمان مسکونی با سامانه ۱۲۵ مبنی بر مشاهده دود از یک واحد مسکونی، بلافاصله ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت ۱۱:۲۰ دقیقه ظهر دیروز نیروهای عملیات ایستگاه ۱۰ را به خیابان گیشا، کوچه سی و سوم اعزام کرد.در زمان رسیدن به محل حادثه یک ساختمان سه طبقه تک واحدی دیده می‌شد که طبقه دوم آن از قسمت اتاق خواب دچار آتش سوزی شده و شعله‌های سرکش آتش در حال سرایت به اطراف و گسترش بود.
 آتش نشانان بلافاصله با قطع جریان برق و گاز محل حادثه به دو گروه تقسیم شدند و ضمن تخلیه ساکنان ساختمان اقدام به جستجوی محبوسان احتمالی کردند و گروه دیگر همزمان با کشیدن یک رشته لوله آبدهی، شعله‌های آتش این واحد مسکونی را قبل از سرایت به دیگر نقاط ساختمان مهار و خاموش کردند.
در زمان بروز آتش سوزی خوشبختانه به کسی آسیبی نرسید و آتش نشانان با استفاده از فن‌های فشار مثبت، دود ناشی از این آتش سوزی را تخلیه کرده و با ارائه تذکرات ایمنی به ساکنین و تحویل محل به مالک و عوامل انتظامی به مأموریت خود پایان دادند.
تعداد بازدید: 53
2.0/5 (2 رای)
حریق پاساژ خیام بدون مصدوم مهار شداعزام نیروهای امدادی آتش‌نشانی تهران به مناطق آب گرفته اهوازخاموش کننده های  آتش نشانی همیار