سیستم اطفاء حریق گاز (hfc 227ea( fm200 مراکز اسناد و بایگانی ها

                             

 

fm200

 

                                                 

دربحث کلاس A حریق نیاز به یک گاز تمیز و بی اثر برای اطفاء می باشد . سیستم پکیج اطفاء حریق (hfc 227ea(fm200 یک عامل گازی سریع ، بدون آثار به جا مانده و با قدرت اطفاء مطلوب و مورد تایید محیط زیست و بدون آسیب تا غلظت 9 درصد برای موجودات زنده می باشد .

براساس طراحی سیستم TOTALFLOODING (HFC227 EA) غلظت در کلاس A  حریق را معمولا بین 8.4 تا 7.5 در نظر می گیریم . در این محاسبه ضریب اطمینان را معمولا به خاطر احتمال وسعت حریق بالاتر از 7 در نظر خواهیم گرفت .

درضمن در هنگام تخلیه گاز حضور پرسنل مانعی ندارد همچنین در صورت ایزوله بودن محیط گاز حتی تا 30دقیقه که امکان پایداری در محل را دارد . در نتیجه هر گونه حریق قبل از صورت گرفتن به وسیله کاشف های دودی و حرارتی کشف حریق به صورت یکپارچه عمل می کند و کل حجم اتاق را ماده اطفایی اشباع می نماید .

در زمان تخلیه دمپرها فن های موجود یا هوا ساز ها را قطع می نماید که این خود وظیفه سیستم اعلام حریق می باشد . لوله کشی در این سیستم با رده 40 بر اساس استاندارد ASTM انجام می گیرد و نازل ها به صورت یکنواخت یا 360و یا 180 درجه و یا هر دو می توانند عمل کنند .

حتی در این سیستم می توان از سیلندر های سقفی FM200به صورت مکمل یا محاسبات و با اسپیرینکلر فعال ساز با دمای متفاوت از 68 تا 98 درجه سانتیگراد به صورت پرتابل استفاده نمود.

مزایای این سیستم :

قدرت اطفاء مناسب
قابلیت شارژ مجدد
اطفاء حریق با سرعت زیر 10 ثانیه
سازگار با محیط زیست و بدون خطر برای انسان
بدون تاثیر روی اسناد
عدم رسانایی و آثار به جا مانده بعد از تخلیه
گواهینامه های بیمه VDS و FM و تادییه های سیستم و گاز  UL و ……….
وجود استاندارد صریح و بدون پرده در مورد کاربرد و قابل استناد

 

از این پس قادر خواهید بود تا کپسول آتش نشانی پودر و گاز همیار انرژی را از طریق فروشگاه اینترنتی هایپرفایر به صورت آنلاین ثبت سفارش نمایید تا در کمترین زمان ممکن و با مناسب ترین قیمت، از این محصول در آپارتمان و یا محل کسب و کار خود استفاده کرده و امنیت خود و اطرافیانتان را تضمین کنید. برای خرید این محصولات روی لینک های زیر کلیک نمایید:

خرید کپسول آتش نشانی 6 کیلوگرمی پودر و گاز همیار انرژی در فروشگاه اینترنتی هایپرفایر

خرید کپسول آتش نشانی همیار در فروشگاه اینترنتی هایپرفایر

خرید کپسول آتش نشانی کارا در فروشگاه اینترنتی هایپرفایر

 

 

همچنین در صورت تمایل به شارژ کپسول آتش نشانی خود بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

تعداد بازدید: 2202
4.2/5 (6 رای)
تجهیزات حفاظت شخصی آتش نشانانتجهیزات پیشگیری از آتش سوزیتجهیزات ایمنی در آتش نشانی