همیار انرژی

تماس با همیار

021-57854

نردبان خودرو آتش نشانی

خرید آنلاین محصولات همیار انرژی

خاموش کننده اتوماتیک

25٪ تخفیف خرید آنلاین

توپ اطفاء حریق H.E

شارژ کپسول آتش نشانی

شارژ کپسول
نردبان خودرو آتش نشانی
249
4 اکتبر 2022

فهرست مطالب

جهت مشاوره و خرید میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید 57854-021

 • ایمنی در نردبان خودرو آتش نشانی

  گزینه جدید ایمنی نردبان‌ خودرو آتش نشانی صفحه گردان Magirus قادر به تشخیص سریع خطر است.
  این سیستم از عملیات نجات ایمن و مؤثر پشتیبانی می‌کند. اولین نسخه این دستگاه جدید به سازمان آتش‌ نشانی Essen تحویل خواهد شد. نورافکن‌ های LED سرتاسر پیرامون نردبان‌ را از لحظه شروع تا رسیدن به بالاترین ارتفاع روشن می‌نماید. موقعیت‌ یابی دقیق نردبان‌ های صفحه گردان، گام نخست برای عملیات امداد و نجات ایمن و سریع می‌باشد. موانعی چون بیرون‌زدگی‌های ساختمان و خطوط برق هوایی خطرات مهمی را در تاریکی شب و زمانی که روشنایی روز اندک است، ایجاد می‌کنند که اگر به‌موقع لحاظ نشوند، زمان طولانی برای جابجایی موقعیت نردبان تلف می‌شود.
  سیستم ایمنی جدید Magirus SkyBeam برای حل و فصل مشکلاتی از این دست پیشرفت داشته است. با توجه به مشارکت فعال چندین اداره آتش‌ نشانی در مراحل مختلف پروژه، Magirus تأکید بسیار زیادی بر نیازهای مشتریان نظیر کاهش ریسک عملیات، همین‌ طور انجام ساده و ایمن آن داشت.

  حتی پیش از فعال شدن سیستم جک‌ های هیدرولیکی VARIO ، هشت نورافکن LED در بالای نردبان و من‌بسکت نردبان‌ را بطور کامل روشن می‌نمایند. این عمل به‌ طور خودکار با واردکردن درایو کمکی فعال می‌ شود و منطقه عملیاتی مورد نظر بالای نردبان ‌را به‌ شدت روشن می‌ نماید و امکان تشخیص و شناسایی فوری موانع یا خطرات احتمالی را به وجود می‌آورد. نورافکن‌ها را می‌توان به ‌طور دستی از طریق تابلوی کنترل اصلی یا تابلوی موجود در من‌بسکت کنترل کرد. این ۸ نورافکن برای راننده ماشین آتش‌نشانی و آتش‌نشانان با ۳۳۶۰۰ لومن خروجی نور فراهم می‌کنند که شامل نور مربوط به چراغ جلو ماشین‌های جدید نیز می‌شود.نور افشانی نردبان‌ های Magirus برای ایمنی بیشتر عملیات شبانه

  با تحویل آتی سه دستگاه نردبان خودرو آتش نشانی صفحه گردان جدید M32L-AS روی شاسی سبک، اداره آتش‌نشانی Essen آلمان این سیستم ایمنی جدید را برای اولین بار دریافت خواهد کرد. Sven Tomczak
  مدیر بخش تجهیزات و ماشین‌آلات بیان کرد: “ایمنی تیم اولویت اصلی ما است. خطوط ولتاژ بالا و خطوط هوایی برق بسیار خطرناک هستند. Magirus SkyBeam به ویژه در عملیات شبانه به نیروهای ما دید اولیه بسیار سریعی از محیط اطرافشان فراهم می‌کند به ‌طوری‌ که آن‌ها می‌توانند نردبان صفحه گردان‌ را در بهترین موقعیت قرار داده و عملیات امداد و نجات را در سریع‌ترین زمان ممکن است به انجام برسانند.”

  مدیر محصولات هوایی Magirus یادآور می‌شود: “سیستم Magirus SkyBeam آیتم مهمی برای خرید نردبان‌های صفحه گردان در آینده خواهد بود. ما اولین درخواست مشتری را برای بهینه‌سازی این سامانه دریافت کردیم که سبب شد Magirus در زمان توسعه این سیستم، اجرای آن ‌را در نردبان‌های صفحه گردان با فن‌آوری CS مدنظر قرار دهد. این بدان معنی است که سطح ایمنی آتش‌نشانان می‌تواند در هر دو نردبان صفحه گردان جدید و قدیمی Magirus افزایش یابد.

  نردبان خودرو آتش نشانی

  به این مقاله امتیاز بدید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  جهت مشاوره و خرید میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید 57854-021

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دانلود محتوا

  لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید