سیستم اطفای حریق آیروسل

سیستم اطفاء حریق آیروسل Aerosol fire suppression system با استفاده از قطع واکنش زنجیره ایی حریق منجر به اطفاء حریق می گردد. این سیستم با استفاده از سه عامل تشخیصی 1- انواع دتکتورها 2- ترموکوردها 3- ترمومتر قابلیت دریافت فرمان جهت اطفاء اتوماتیک را پیدا می نماید و به محض رسیدن فرمان، گاز اطفاء آئروسل در فضای مورد نظر پخش و منتشر می گردد. این نوع سیستم اطفاء حریق گازی که برای اتاق های سرور، اتاق های بایگانی، اتاق های UPS یو پی اس، اتاق های دیزل ژنراتورها، مخازن و انبار های ذخیره تجهیزات با ارزش مناسب می باشد قادر به اطفاء انواع حریق در گروه های A,B,C,E,F می باشند.

شرکت همیار انرژی با طراحی و اجرای سیستم های اطفاء حریق گازی آیروسل آماده انجام پروژه های اطفاء حریق در مکان های مختلف را دارد. این شرکت دارای رزومه پر بار در این زمینه بوده و آماده بازدید از این پروژه ها را برای مشتریان گرامی می باشد.

 

شما مشتری گرامی، از این پس قادر خواهید بود تا تجهیزات اطفاء حریق همیار انرژی را از طریق فروشگاه اینترنتی هایپرفایر به صورت آنلاین ثبت سفارش نمایید تا در کمترین زمان ممکن و با مناسب ترین قیمت، از این محصولات در آپارتمان و یا محل کسب و کار خود استفاده کرده و امنیت خود و اطرافیانتان را تضمین کنید. برای خرید سیلندر اطفاء آیروسل حریق همیار انرژی روی لینک های زیر کلیک نمایید:

 

جهت اطلاعات بیشتر و سفارش با شماره های زیر تماس بگیرید
021-57854
09128932367 (تماس در ساعات کاری)

تعداد بازدید: 3623
3.8/5 (11 رای)
اطفاء مخازن سوخت مایعاجاره خودرو آتش نشانیآیروسل دستی