همیار انرژی

تماس با همیار

021-57854

آدرس دفتر ما

تهران -گیشا

فروش و ساخت بوستر پمپ آتش نشانی

خرید آنلاین محصولات همیار انرژی

خاموش کننده اتوماتیک

25٪ تخفیف خرید آنلاین

توپ اطفاء حریق H.E

شارژ کپسول آتش نشانی

شارژ کپسول
فروش و ساخت بوستر پمپ آتش نشانی
277
19 شهریور 1401
 • فروش و ساخت بوستر پمپ آتش نشانی

  بوستر پمپ های آتش نشانی زمانی مورد نیاز هستند که سیستم آب شهری محلی نمی تواند فشار کافی برای برآوردن الزامات طراحی هیدرولیک سیستم اسپرینکلر آتش نشانی را فراهم کند. این معمولاً در ساختمان‌های بلند، یا در سیستم‌هایی که به فشار پایانه نسبتاً بالایی در اسپرینکلر آتش نشانی مانند انبارهای ذخیره‌سازی نیاز دارند تا حجم زیادی از آب جاری شود، مورد استفاده قرار می گیرد. پمپ های آتش نشانی نیز در صورتی که تامین آب ضد حریق از مخزن ذخیره آب در سطح زمین تامین شود، مورد نیاز است.

  پمپ های آتش نشانی ممکن است توسط یک موتور الکتریکی یا یک موتور دیزلی یا گاهی اوقات یک توربین بخار تغذیه شوند. اگر ساختمان نیاز به برق مستقل از شبکه برق محلی داشته باشد، پمپی که از موتور الکتریکی استفاده می کند ممکن است از نصب یک ژنراتور اضطراری در هنگام اتصال از طریق یک کلید انتقال فهرست شده استفاده کند.

  بوستر پمپ آتش نشانی زمانی شروع به کار می کند که فشار در سیستم اسپرینکلر آتش نشانی به آستانه خود می رسد. فشار سیستم اسپرینکلر هنگامی که یک یا چند اسپرینکلر آتش نشانی در معرض حرارت بالاتر از دمای طراحی شده خود قرار می گیرند، به طور قابل توجهی کاهش می یابد و باز می شود. در این صورت آب آزاد می شود یا به طور متناوب هنگامی که سایر اتصالات آتش نشانی باز می شوند، باعث افت فشار می شود.

  انواع بوستر پمپ های مورد استفاده برای خدمات آتش نشانی عبارتند از: کیس اسپلیت افقی، کیس اسپلیت عمودی، درون خطی عمودی، توربین عمودی و مکش انتهایی.

  پمپ جوکی یک پمپ کوچک است که به موازات پمپ آتش نشانی به سیستم اسپرینکلر آتش نشانی متصل می شود. فشار را در یک سیستم لوله‌کشی حفاظت حریق تا حد مصنوعی بالا نگه می‌دارد، به طوری که عملکرد یک اسپرینکلر آتش نشانی باعث افت فشار قابل ملاحظه‌ای می‌شود که به راحتی توسط کنترل‌کننده خودکار پمپ آتش نشانی حس می‌شود و باعث روشن شدن پمپ آتش‌نشانی می‌شود. پمپ جوکی اساساً بخشی از سیستم کنترل پمپ آتش نشانی است.

  بوستر پمپ آتش نشانی مورد تأیید سازمان آتش نشانی می باشد و در کارخانجات همیار انرژی تولید می گردد.

  «حرفه ای انتخاب کنید»

  فروش و ساخت بوستر پمپ آتش نشانی

  1. ارائه مشاوره و محاسبات بوستر پمپ.
  2. استفاده از شیرآلات و اتصالات اروپایی.
  3. استفاده از الکتروپمپ های با گارانتی و اصالت.
  4. منبع دیافراگمی ایتالیایی یا ترکیه ای اصل با گارانتی.
  5. استفاده از کلکتورهای گالوانیزه گرم.
  6. 18 ماه گارانتی طلایی همیار انرژی 10 سال خدمات.
  7. تابلوی برق هیوندای کره یا تله مکانیک (مورد تأیید سازمان آتش نشانی).

  فروش و ساخت بوستر پمپ آتش نشانی

  این شرکت با در اختیار داشتن نمایندگی از شرکت های معتبر پمپ سازی ( پمپ ایران و پنتاکس ایتالیا/pentax) و کارگاهی مجهز جهت اجرای سیستم پمپ خانه سیستم آتش نشانی پروژه های ساختمانی و صنعتی بهترین پیشنهاد مالی و فنی را برای شما ارسال خواهد کرد.


  به این مقاله امتیاز بدید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  فهرست مطالب

  blank

  دانلود محتوا

  لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید