شاسی اعلام حریق - شستی اعلام حریق

شستی اعلام با قابلیت عملکرد در زمانی کوتاه، در راهروها و درب های خروجی، قسمت های ورودی و محل اجتماعات نصب می شود که با فشردن شیشه مخصوص، پیامی به مرکز کنترل اعلام حریق ارسال و از آن پس، عملیات برنامه ریزی شده در سیستم اعلام حریق، فعال می گردد.

در سیستم اعلام حریق، شستی یا شاسی اعلام حریق وسیله مهمی است که خطر را به سیستم اعلام حریق ارسال می کند. هنگام نصب و راه اندازه شاسی یا شستی اعلام حریق مهم است که موارد زیر را در نظر بگیرید:

 محل قرار گیری:

 برای اینکه شستی اعلام حریق موثر باشد، باید در خروجی های اصلی یا نقاط آتش سوزی قرار گیرد. قانون کلی این است که دستگاه ها را به طور یکنواخت در سراسر منطقه و در مکان های قابل مشاهده نصب کنید.

 ارتفاع قرارگیری:

 ارتفاع قرارگیری بین 1.2 تا 1.6 متر توصیه می شود. این ارتفاع ایده آل است زیرا کودکان یا افراد روی صندلی چرخدار نیز می توانند به راحتی در این ارتفاع به دستگاه دسترسی پیدا کنند. پوشش محافظ:

 برای ساختمان‌هایی که راه اندازی اعلام حریق اتوماتیک پرهزینه است، یک پوشش محافظ برای شاسی اعلام حریق برای جلوگیری از سوء‌استفاده احتمالی توصیه می‌شود.

هشدار صوتی:

 برای مناطقی که استفاده از این دستگاه نیاز به اطلاع رسانی دارد، توصیه می شود یک تلفن اضطراری در کنار دستگاه نصب شود. به عنوان مثال. ایستگاه قطار، مرکز اورژانس.

 محیط ویژه:

 برای مناطقی که آب و هوا باعث نفوذ گرد و غبار و آب به دستگاه و کاهش سطح عمل‌کرد شاسی در مواقع اضطراری می شود، انتخاب دستگاه ضد آب و رطوبت پیشنهاد می شود. برای کارخانه های شیمیایی، پالایشگاه ها یا سایر محیط های مستعد انفجار، شستی اعلام حریق ضد انفجار انتخاب مناسب تری خواهد بود.

 

 

شستی اعلام حریق-شاسی اعلام حریق

 

https://www.keysecurity.com.tw/where-to-place-manual-call-point-button.html?lang=en

 

 


جهت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید
021-57854
09128932367 (تماس در ساعات کاری)

 

تعداد بازدید: 3462
4.2/5 (17 رای)
باتری خشکاسپری تست دودچراغ سر درب