خاموش کننده های آتش نشانی همیار

شرکت همیار انرژی با بهره گیری از امکانات مختلف در زمینه های مشاوره و طراحی سیستم های اعلام و اطفاء حریق، شارژ، فروش انواع کپسول های آتش نشانی و دیگر تجهیزات ایمنی و  آتش نشانی  فعالیت خود را آغاز نمود. امروز این شرکت پس از مدت ها تجربه  به شرکت شناخته شده ای در صنعت ایمنی و آتش نشانی در کشور تبدیل شده و از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
 هم اکنون این شرکت علاوه بر فعالیت های بازرگانی و خدماتی اقدام به تاسیس واحد تولیدی نموده است و در کنار دیگر تولید کنندگان کشور، تولید کپسول آتش نشانی با برند تجاری (همیار) را آغاز نموده تا ضمن آنکه تجارب تجاری و آموزشی خود را در ارائه محصولات با کیفیت به بازار عرضه نماید بلکه اشتغال زایی گسترده  هم ایجاد نماید در حال حاضر برند همیار با تکیه بر شعار کالای با کیفیت ایرانی در حال رقابت در بازار داخلی و بین المللی می باشد.

                خاموش کننده های آتش نشانی همیار

 

از این پس قادر خواهید بود تا کپسول آتش نشانی پودر و گاز همیار انرژی را از طریق فروشگاه اینترنتی هایپرفایر به صورت آنلاین ثبت سفارش نمایید تا در کمترین زمان ممکن و با مناسب ترین قیمت، از این محصول در آپارتمان و یا محل کسب و کار خود استفاده کرده و امنیت خود و اطرافیانتان را تضمین کنید. برای خرید این محصولات روی لینک های زیر کلیک نمایید:

خرید کپسول آتش نشانی 6 کیلوگرمی پودر و گاز همیار انرژی در فروشگاه اینترنتی هایپرفایر

خرید کپسول آتش نشانی همیار در فروشگاه اینترنتی هایپرفایر

خرید کپسول آتش نشانی کارا در فروشگاه اینترنتی هایپرفایر

 

 

همچنین در صورت تمایل به شارژ کپسول آتش نشانی خود بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

 

 

همچنین به منظور کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان همیار انرژی با شماره های زیر تماس بگیرید:
021-57854
09128932367
(تماس در ساعات کاری)

4.7/5 (6 رای)
شارژ کپسول آتش‌نشانی در تهرانتاریخچه آتش نشانی در  جهانتاریخچه اسپرینکلر ها
ارسال نظر
verification