فوگ نازل هوزریلی

این نوع فوگ نازل جهت قرارگیری در جعبه های آتش نشانی و بر روی قرقره های هوزریل می باشد که عموما در سایزهای 3/4 اینچ و 1 اینچ تولید می شوند. عملکرد این نوع فوگ نازل بر اساس چرخش پوسته فوقانی بوده که پس از آن آب از نازل خارج می گردد.

فوگ نازل هوزریلی در سه حالت مختلف آن (جت، اسپری و ترکیبی) به قرقره شلنگ با اندازه های مختلف (حداکثر قطر دهانه آن تا 38 میلی متری) برای اهداف مختلف آتش نشانی متصل می شود. نازل قرقره شلنگ در حالت جت و اسپری امکان پاشش آب را به شکل توخالی فراهم می کند. فوگ نازل هوزریلی در حالت‌های جت و اسپری دارای امکانات خاموش کننده مختلفی است بطوری که می‌توان آن را توسط اپراتورهای مختلف نیز کنترل و هدایت کرد.

نازل های قرقره شیلنگ در نوع جت و اسپری معمولاً در سایز 19 میلی متر ساخته شده است. همچنین جنس آن از پلیمر ABS می باشد. برای پاشش آب به صورت جت توخالی یا اسپری، قرقره نازل باید یک جت با برد خوب (حداقل 6 متر) و اسپری با زاویه باریک و عریض بدهد. قرقره نازل همچنین باید متناسب با سایر خاموش کننده های آتش به غیر از آب باشد و  باید برای اتصال به شیلنگ ¾ اینچی مناسب باشد. فشار پاشش خاموش کننده در این فوگ نازل ها تا ۱۰ کیلوگرم بر سانتی متر مکعب می‌باشند و دارای وزن تقریبی ۵۰۰ گرم هستند که برای آتش نشانان ایده‌آل محسوب می شود.

 

فوگ نازل هوزریلی

 

 

مشخصات هوزریل

 

هوزریل

 


جهت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید
021-57854
09128932367 (تماس در ساعات کاری)

تعداد بازدید: 1344
4.3/5 (4 رای)
نازل شیردار سه حالتهنازل شیردار سه حالته تمام فلزی یک اینچفوگ نازل آتش نشانی آلمینیومی