شهر ایمن همیار می‌خواهد

آتشسوزی فروشگاه زنجیره ای

آتشسوزی فروشگاه زنجیره ای
74
10 آذر 1401

جلال ملکی روز پنجشنبه (10آذر) در گفت وگوی خبری بیان کرد : ساعت 19 دقیقه بامداد حادثه آتش سوزی ساختمان در خیابان شریعتی به سامانه 125 اعلام و ماموران دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد : یک ساختمان 4 طبقه اداری – تجاری و در طبقه همکف یک فروشگاه 200 متری که شعب یکی از فروشگاه های زنجیره ای است آتش سوزی رخ داده و افرادی در طبقات بالایی در میان دود غلیظ گرفتار شده بودند که آتش نشانان همزمان با خاموش کردن آتش نسبت به خارج کردن افراد نیز اقدام کردند که البته این حادثه مصدومیت نداشت.

وی همچنین از حادثه سقوط یک خودروی سواری سمند به دره و فوت دو نفر خبر داد و گفت : ساعت 23:57 شب گذشته این حادثه در انتهای بزرگراه شهید خرازی بعد از جاده وردیج به 125 اعلام شد و باتوجه به اینکه محل حادثه خارج از حوزه استحفاظی آتش نشانان پایتخت است ، اما آتش نشانان به محل حادثه اعزام شدند.

ملکی تاکید کرد : آتش نشانان در عملیات جست و جو پیکر بی جان مرد و زن جوانی را پیدا کردند که احتمالا به دلیل سقوط خودرو به دره از داخل خودرو پرتاب شده بودند . جهت بررسی علت سقوط ، این خودرو تحویل عوامل انتظامی و پلیس راهور شد و آتش نشانان به این عملیات پایان دادند.

 

دسته بندی همیار رسانه

فهرست مطالب

دانلود محتوا

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید

جهت ثبت درخواست شارژ کپسول آتش نشانی فرم زیر تکمیل فرمایید

    نام درخواست کننده