همیار انرژی

آتشسوزی مرگبار در سفره خانه

آتشسوزی مرگبار در سفره خانه
61
27 دی 1401

آتشسوزی پشت بام سفره خانه سنتی در خیابان فدائیان اسلام سبب مرگ یک مرد میانسال شد.

صبح روز دوشنبه 26 دی ماه ، شهروندان با مشاهده شعله های آتش در پشت بام یک سفره خانه با سامانه 125 تماس گرفتند و درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 14 را در به محل حادثه اعزام کرد.

جعفر شکرانه مهربانی ، رئیس ایستگاه 14 اینطور بیان کرد : یک سفره خانه سنتی به وسعت 60 متر مربع به علت نامعلوم از قسمت پشت بام دچار آتش سوزی شده بود و بنابر اظهارات حاضرین یک نفز بالای پشت بام و در میان شعله های آتش گرفتار شده بود.

وی افزود : یک آلونک 12 متری پیش ساخته با لوازم مستهلک در قسمت پشت بام سفره خانه وجود داشت که محل زندگی یک مرد 50 ساله مجهول الهویه بود که دچار آتش سوزی شده و منجر به گرفتار شدن وی درون آن شده بود.

مهربانی تصریح کرد: نیروهای عملیات پس از مجهز شدن به البسه ایمنی و قطع جریان برق و گاز ، با استفاده از دو رشته لوله آبدهی وارد ساختمان شدند و شعله های درحال گسترش را مهار کردند.

وی ادامه داد : متاسفانه آتش نشانان در حین عملیات با پیکر بی جان یک مرد در میان شعله های آتش مواجه شدند. محل آتش سوزی نیز پس از ایمن سازی تحویل عوامل نیروی انتظامی شد و آتش نشانان به عملیات خود پایان دادند.

علت بروز آتش سوزی توسط عوامل پزشکی قانونی و کارشناس منطقه آتش نشانی در دست بررسی است.

آتشسوزی مرگبار در سفره خانه

دسته بندی همیار رسانه

فهرست مطالب

دانلود محتوا

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید

جهت ثبت درخواست شارژ کپسول آتش نشانی فرم زیر تکمیل فرمایید

    نام درخواست کننده


    نیاز به مشاوره دارید؟

    021-57854

    مشاوره - خرید و شارژ کپسول آتش نشانی داخلی 100

    مشاوره و خرید تجهیزات اعلام و اطفای حریق داخلی 108