همیار انرژی

آتش‌سوزی مرگبار در غرب تهران

آتش‌سوزی مرگبار در غرب تهران
93
7 آبان 1401

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از جان باختن یک نفر در اثر آتش‌سوزی ساختمانی در محدوده اشرفی اصفهانی خبر داد و گفت: ۱۵ نفر توسط آتش‌نشانان نجات پیدا کردند.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اظهار کرد: ساعت ۴:۳۷ وقوع حریق در یک ساختمان هفت طبقه در اشرفی اصفهانی، خیابان خجسته‌پور به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اعلام شد و متعاقباً سه ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند و در مدت زمان سه دقیقه به محل رسیدند.

وی افزود: در طبقه هفتم این ساختمان در یک واحد حدوداً ۹۰ متری آتش‌سوزی رخ داده بود که ظاهراً با توجه به شکستن شیشه‌ها انفجار کوچکی نیز رخ داده بوده است.

ملکی با اشاره به قفل بودن در‌های محل حادثه اظهار کرد: محل حادثه کاملاً شعله‌ور بود و آتش‌نشانان همزمان با اطفا حریق مشغول جستجو شدند و در حین عملیات با فردی سوخته که حدوداً ۴۵ سال سن داشت مواجه شدند که به تأیید عوامل اورژانس جان خود را از دست داده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: در مجموع حدود ۱۵ نفر از ساکنان این ساختمان در میان دود غلیظ به سلامت از محل حادثه خارج شدند.

وی علت این حادثه را در دست بررسی کارشناسان اعلام کرد و اضافه نمود : در حال حاضر حریق اطفا و محل ، تحویل عوامل انتظامی شده است.

 آتش‌سوزی مرگبار در غرب تهران

دسته بندی همیار رسانه

فهرست مطالب

دانلود محتوا

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید

جهت ثبت درخواست شارژ کپسول آتش نشانی فرم زیر تکمیل فرمایید

    نام درخواست کننده


    نیاز به مشاوره دارید؟

    021-57854

    مشاوره - خرید و شارژ کپسول آتش نشانی داخلی 100

    مشاوره و خرید تجهیزات اعلام و اطفای حریق داخلی 108