شهر ایمن همیار می‌خواهد

آتشسوزی پارکینگ ساختمان مسکونی

آتشسوزی پارکینگ ساختمان مسکونی
84
29 آذر 1401

آتشسوزی پارکینک منزل مسکونی در محله خانی آباد نو باعث مصدومیت در نفر از ساکنین آن شد.

این آتشسوزی در ساعت 20:37 دقیقه به وقوع پیوست که ستاد فرماندهی پس از دریافت خبر بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 22 را به محل حادثه (خانی آباد نو ، خیابان میثاق شمالی ، کوچه22 ) اعزام کرد.

اسماعیل اکبری ، فرمانده آتش نشانان اعزامی بیان کرد : یک ساختمان مسکونی سه طبقه از قسمت پارکینگ که محل نگهداری مقدار زیادی لوازم به علت نامعلوم دچار آتشسوزی شده و دود بسیار زیادی از داخل ساختمان درحال خارج شدن بود.

وی با اشاره به اینکه در زمان آتش سوزی دو نفر از شهروندان در داخل منزل مسکونی در بین دود و حرارت محبوس شده بودند ، افزود : با توجه به حساسیت ای عملیات آتش نشانان بلافاصله جریان گاز و برق ساختمان را قطع کردند و با استفاده از ابزار مخصوص نجات ، اقدام به بازکردن درب ورودی واحد و نجات افراد گرفتار شده در ساختمان کردند.

اکبری ادامه داد : گرفتار شدگان دو مرد 32 و 35 ساله بودند که توسط آتش نشانان به خارج از ساختمان منتقل شدند و گروه دیگر از آتش نشانان با استفاده از لوله های آبدهی آتش نشانی شعله های آتش را که در حال گسترش و سرایت به نقاط دیگر ساختمان بود مهار کردند.

وی افزود : نجات یافتگان که دچار آسیب دیدگی شدید شده بودند جهت مداوا توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

اسماعیل اکبری خاطر نشان کرد: نیروهای عملیات پس از جستجوی ساختمان جهت اطمینان از نبود محبوسین احتمالی و ایمن سازی نهایی ، اقدام به تخلیه دود توسط فن های فشار قوی از داخل ساختمان کردند.

علت این حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است.

 آتشسوزی پارکینگ ساختمان مسکونی

 آتشسوزی پارکینگ ساختمان مسکونی

 آتشسوزی پارکینگ ساختمان مسکونی

دسته بندی همیار رسانه

فهرست مطالب

دانلود محتوا

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید

جهت ثبت درخواست شارژ کپسول آتش نشانی فرم زیر تکمیل فرمایید

    نام درخواست کننده