همیار انرژی

آتش سوزی اتوبوس مشهد ـ قم

آتش سوزی اتوبوس مشهد ـ قم
86
29 دی 1401

رئیس جمعیت هلال احمر نیشابور بیان کرد: براثر وقوع آتش سوزی در یک دستگاه اتوبوس مسافربری از مشهد به مقصد قم در ساعت ۸:۱۱ دقیقه ، ۶ نفر مصدوم شدند.

طبق گفته اسماعیل شاه بیگی : آتشسوزی که از داخل اتوبوس و گویا به دلیل روشن بودن گاز پیک نیک شروع شده بود موجب هراس مسافران و وحشت همگانی شد ، به همین علت مسافران با شکستن شیشه های اتوبوس سعی در نجات خود داشته اند که همین امر سبب مصدومیت دست و صورت هفت نفر شد که همگی با کمک نیروهای هلال احمر به نزدیک ترین مرکز درمانی انتقال داده شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر نیشابور با اشاره به اینکه برخی مسافران دچار شوک روانی شدند ، اظهار کرد : حال بقیه مسافران خوب است و با توجه به توقیف اتوبوس ، مسافران تا زمان حضور اتوبوس جدید در محل مسجد بین راهی راهداری اسکان داده شده اند و بین آنها پتو و بسته های غذایی ۷۲ ساعته توزیع شده است.

شاه بیگی افزود : کلیه ۴۵ مسافر اتوبوس اهل قم بوده اند و خوشبختانه این حادثه خسارت جانی در برنداشته است. تحقیق و بررس دقیق تر کارشناسان درخصوص علت و چگونگی بروز این حادثه درحال انجام است. میزان خسارت وارد آمده به اتوبوس نیز درحال برآورد است.

دسته بندی همیار رسانه

فهرست مطالب

دانلود محتوا

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید

جهت ثبت درخواست شارژ کپسول آتش نشانی فرم زیر تکمیل فرمایید

    نام درخواست کننده


    نیاز به مشاوره دارید؟

    021-57854

    مشاوره - خرید و شارژ کپسول آتش نشانی داخلی 100

    مشاوره و خرید تجهیزات اعلام و اطفای حریق داخلی 108