همیار انرژی

تماس با همیار

021-57854

انباری ساختمان مسكونی در آتش سوخت

انباری ساختمان مسكونی در آتش سوخت
20
18 دسامبر 2022

آتشسوزی در پشت بام ساختمان مسکونی با تلاش آتش نشانان دو ایستگاه مهار شد.

در ساعت 14:33 دقیقه روز گذشته شهروندان با مشاهده خروج دود و شعله های آتش از قسمت پشت بام یک ساختمان مسکونی با سامانه 125 تماس گرفتند و وقوع آتش سوزی را اطلاع دادند و ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های 14 و 79 را به محل حادثه در فلکه دوم دولت آباد ، خیابان بیات اعزام کرد.

مهدی یگانه ، فرمانده آتش نشانان ایستگاه 14 این چنین گفت : در پشت بام یک ساختمان مسکونی 3 طبقه مقداری لوازم مصرفی و لوازم خانگی وجود داشت که به علت نامعلوم دچار آتش سوزی شده است.

یگانه با ابراز اینکه خوشبختانه در هنگام وقوع آتش سوزی ساختمان به طور کامل تخلیه شده بود ، افزود : آتش نشانان ضمن قطع جریان برق و گاز ساختمان و مجهز شدن به دستگاه تنفسی ، با استفاده از لوله های آبدهی آتش نشانی وارد ساختمان شدند و پس از دسترسی به کانون آتش سوزی عملیات مهار شعله های آتش را آغاز کردند.

وی با اشاره به اینکه حضور به موقع و عملیات آتش نشانان از سرایت آتش به ساختمان های مجاور جلوگیری کرد ، خاطرنشان کرد : نیروهای آتش نشانی پس از خاموش کردن شعله های پنهان آتش و اطمینان از عدم آتش سوزی مجدد محل حادثه را ایمن سازی کردند.

علت وقوع این آتشسوزی توسط کارشناسان در دست بررسی است.

انباری ساختمان مسكونی در آتش سوخت

انباری ساختمان مسكونی در آتش سوخت

انباری ساختمان مسكونی در آتش سوخت

دسته بندی همیار رسانه

فهرست مطالب

دانلود محتوا

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید