همیار انرژی

انجام 918 عملیات اطفای حریق در کرمانشاه

انجام 918 عملیات اطفای حریق در کرمانشاه
133
12 مهر 1401

انجام 918 عملیات اطفای حریق در کرمانشاه توسط آتش نشانان

فرهاد فرهودی در مراسم تجلیل و گرامیداشت از آتش نشانان نمونه کرمانشاه که همزمان با روز آتش‌نشانی در سالن جلسات آتش‌نشانی برگزار شد، اظهار کرد: در اهمیت و نکوداشت شغل آتش نشانی باید به این نکته توجه کرد که لحظه‌ای که همه مردم از حوادث می‌گریزند این آتش نشانان هستند که مشتاقانه و با ایثار و شجاعت به سمت حادثه برای مهار حوادث و نجات جان حادثه‌دیدگان می‌شتابند.

رئیس سازمان آتش نشانی کرمانشاه اینطور بیان کرد: در ۶ ماهه نخست سال جاری بیش از ۹۱۸ مورد آتش سوزی به مرکز اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرمان شاه گزارش و نیروی اطفا حریق به محل حوادث اعزام شده است.

وی افزود: در ۶ ماهه نخست سال جاری بسیاری از تجهیزات فرسوده مجموعه آتش نشانی کرمانشاه به همت مسئولین استانی و شهرداری کرمانشاه به روز رسانی شده است.

همچنین فرهاد فرهودی خاطر نشان کرد: در بازه زمانی مشابه ۷۲۸ عملیات امداد و نجات توسط مجموعه آتش نشانی کرمان شاه انجام گرفته است و در مجموعه عملیات‌های انجام شده توسط مجموعه آتش نشانی کرمان شاه ۴۸۹ نفر نجات یافته‌اند.

رئیس سازمان آتش نشانی کرمان شاه با اشاره به فوت ۲۴ شهروند در مجموع عملیات‌های شش ماه نخست امسال بیان کرد: ۲۶۵ مجروح نیز طی عملیات‌های امدادی به ثبت رسیده است.

انجام 918 عملیات اطفای حریق در کرمانشاه

دسته بندی همیار رسانه

فهرست مطالب

دانلود محتوا

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید

جهت ثبت درخواست شارژ کپسول آتش نشانی فرم زیر تکمیل فرمایید

    نام درخواست کننده


    نیاز به مشاوره دارید؟

    021-57854

    مشاوره - خرید و شارژ کپسول آتش نشانی داخلی 100

    مشاوره و خرید تجهیزات اعلام و اطفای حریق داخلی 108