همیار انرژی

بلعیدن دختر 18ساله توسط چاه 12متری

بلعیدن دختر 18ساله توسط چاه 12متری
71
19 مهر 1401

چه شد که چاه 12 متری دختر 18ساله را بلعید؟

در ساعت 17:32 یکشنبه 17 مهر، گزارش سقوط دختر جوانی به داخل چاه 12 متری به ماموران آتش نشانی اعلام شد که با اعلام این خبر دو ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه که خانه ای در محله نارمک میدان65 بود، اعزام شدند.
جلال ملکی در رابطه با این خبر بیان کرد : در محل حادثه مشاهده شد که یک حلقه چاه فاضلاب حدودا 12 متری در یک منزل قدیمی سه طبقه وجود داشت که تخریب شده و در پی آن یک خانم حدودا 18 ساله به داخل چاه سقوط کرده است. آتش نشانان با احتیاط کامل و با توجه به سست بودن دیواره ها و احتمال ریزش چاه عملیات را آغاز کردند و موفق شدند این خانم را از چاه خارج کنند اما امدادگران اورژانس پس از معاینه وی مرگش را تایید کردند.
ملکی تاکید کرد : در منازل قدیمی معمولا چاه ها در وسط پارکینگ یا حیاط منزل وجود دارند به همین دلیل لازم است که ایمن سازی صورت گیرد و چاه ایمن شود. معمولا در روی دهانه این چاه ها خودرو پارک می شود و یا وسایل سنگین قرار داده می شود که بسیار خطرناک است.
به دنبال مرگ دخترجوان موضوع به بازپرس محمد وهابی اعلام شد. به دستور بازپرس جنایی ، جسد برای مشخص شدن علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد چون از آنجایی که دختر به همراه دوستش در خانه بوده و دوستش با پلیس و اورژانس تماس گرفته و خودش در این حادثه آسیبی ندیده ، خانواده دختر از او شکایت کردند.
با شکایت آنها بازپرس جنایی دستور احضار وی و تحقیقات در رابطه با این حادثه را صادر نمود.

بلعیدن دختر 18ساله توسط چاه 12متری

دسته بندی همیار رسانه

فهرست مطالب

blank

دانلود محتوا

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید

جهت ثبت درخواست شارژ کپسول آتش نشانی فرم زیر تکمیل فرمایید

    نام درخواست کننده


    نیاز به مشاوره دارید؟

    021-57854

    مشاوره - خرید و شارژ کپسول آتش نشانی داخلی 100

    مشاوره و خرید تجهیزات اعلام و اطفای حریق داخلی 108