شهر ایمن همیار می‌خواهد

به آتش کشیدن خودروهای آتش نشانی در اغتشاشات اخیر تهران

به آتش کشیدن خودروهای آتش نشانی در اغتشاشات اخیر تهران
164
16 مهر 1401

آسیب دیدن 25 خودرو آتش نشانی در طی اغتشاشات اخیر 

علیرضا زاکانی در حاشیه برگزاری مراسم کلنگ زنی ۱۰ هزار واحد مسکونی در جمع خبرنگاران درباره خسارت‌های وارده به شهرداری تهران در ناآرامی‌های اخیر بیان کرد: یکی از نکاتی که دائم بیان می‌کنم این است که ظلم مضاعفی به مردم شهر تهران است که یک عده‌ای اعتراض را به آشوب تبدیل می‌کنند و آن را به جان مردم تسری می‌دهند.

زاکانی خاطرنشان کرد: یکی از اتفاقات زشت اعتراضات اخیر این بود که اغتشاشگران به پاکبانان و آمبولانس‌ها متعرض شدند. ما همه خسارت‌ها و مشکلات پیش آمده را جمع‌بندی کرده‌ایم و قرار است به دستگاه قضایی منتقل کنیم.

شهردار تهران با اشاره به خسارات وارده به شهرداری تهران در ناآرامی‌های اخیر گفت: در این مدت ۴۳ دستگاه اتوبوس شهری، ۵۴ ایستگاه اتوبوس و ۲۵ دستگاه خودرو آتش نشانی شهر تهران دچار آسیب شد که یک دستگاه از خودروهای آتش نشانی به طور کامل در آتش سوخت.

 

آسیب دیدن 25 خودرو آتش نشانی در طی اغتشاشات اخیر تهران

 

شهردار تهران درباره صدور ۶ هزار پروانه ساخت به رغم وجود ۲۰۰ هزار پلاک فرسوده در تهران گفت: ۲۰۰ هزار پلاک فرسوده‌ در کل شهر تهران قرار دارد که شامل ۴۵۶۰ هکتار بافت فرسوده در شهر تهران است که صدور ۶ هزار پروانه ساخت در شهر تهران ناظر به بسته های تشویقی است که شهرداری تهران ایجاد کرده است.

وی افزود: به عبارتی امکان صدور ۶ هزار واحد مسکونی انتظاری است که از دادن طبقات تشویقی در بافت فرسوده وجود دارد که خود مردم اقدام به ساخت پلاک‌های فرسوده خود کنند.

دسته بندی همیار رسانه

فهرست مطالب

دانلود محتوا

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید

جهت ثبت درخواست شارژ کپسول آتش نشانی فرم زیر تکمیل فرمایید

    نام درخواست کننده