همیار انرژی

تماس با همیار

021-57854

تحقق رویای آتش‌نشان شدن بانوان

تحقق رویای آتش‌نشان شدن بانوان
51
8 اکتبر 2022

جذب آتش‌نشانان زن در دوره سابق مدیریت شهری محقق نشد و در نهایت ۶۴۹ روز پس از هدف‌گذاری مدیریت شهری سابق برای جذب بانوان آتش‌نشان در دوره ششم مدیریت شهری تحقق پیدا کرد.

سرپرست سازمان آتش‌نشانی بیان کرد : آتش‌نشانان زن نیز با حضور ریاست جمهوری فعالیت خود را آغاز کردند.

محمدی عنوان کرد: در حال حاضر ۱۶ آتش‌نشان زن فعالیت خود را در پایتخت آغاز کرده‌اند و پس از بررسی روند برای جذب بانوان آتش‌نشان در مرحله بعدی تصمیم‌گیری خواهد شد.

 

تحقق رؤیای آتش‌نشان شدن بانوان

 

واکنش رئیس جمهور به پیوستن بانوان به سازمان آتش‌نشانی

حضور بانوان در سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران با واکنش رئیس جمهور نیز همراه شد. حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در مراسم گرامیداشت روز آتش نشان گفت: اینکه به جمع شما خانم‌های آتش نشان پیوستند کار بسیار ارزشمندی است.

به‌نظر می‌رسد شهرداری تهران در دوره فعلی سعی دارد تا در هر دو وجهه تأمین تجهیزات و نیروی انسانی گام‌های مؤثری بردارد اما با این حال نباید از کاستی‌های موجود و مطالبات به حق آتش‌نشانان نیز غافل شد.

در همین راستا؛ مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در مراسم گرامیداشت روز آتش‌نشان گفت: رفع برخی کاستی‌ها و پیگیری مطالبات، مورد انتظار آتش نشانان است و با این شرایط سخت برای آتش نشانان و خانواده‌هایشان، توقع برخورداری حداقلی از امنیت روحی و معیشتی خواسته زیادی نیست. هرچند در این دوره شهردار تهران گام‌های مؤثری برای رفع مشکلات آتش نشانان برداشت اما به دلیل انباشت مشکلات برخی از آن‌ها همچنان پا برجاست.

دسته بندی همیار رسانه

فهرست مطالب

دانلود محتوا

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید