شهر ایمن همیار می‌خواهد

مدیریت شهری پیگیر دغدغه های آتش نشانان است

مدیریت شهری پیگیر دغدغه های آتش نشانان است
124
16 مهر 1401

عضو شورای اسلامی شهر تهران بیان کرده است : مسائل اصلی کارکنان آتش‌نشانی از بعد معیشت، رفاه، حقوق، مزایا، بازنشستگی و مشاغل سخت و زیان‌آور مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد توسط کمیته تشکیلات و منابع انسانی شورای اسلامی شهر تهران از طریق جلساتی که برگزار می‌کنند، پیگیری شود و برای رفع آنها چاره‌اندیشی شود.

ناصر امانی در جمع خبرنگاران پیرامون بازدید از تعدادی ایستگاه‌های آتش‌نشانی، اظهار کرد: به مناسبت روز آتش‌نشانی که هفتم مهر بود از یکی از مناطق بزرگ آتش‌نشانی شهرداری تهران یعنی منطقه پنج واقع در میدان حسن‌آباد بازدید کردم.

وی ادامه داد: ایستگاه بزرگ آتش‌نشانی در این منطقه وجود دارد که یکی از بزرگ‌ترین ایستگاه‌های آتش‌نشانی تهران است و حدود ۱۲۰ نفر نیرو در این ایستگاه مشغول خدمت هستند.

 

مدیریت شهری پیگیر دغدغه های آتش نشانان است

 

عضو شورای اسلامی شهر تهران بیان کرد : با فرمانده و مسئولان این منطقه جلسه‌ای برگزار شد و مسائل اصلی کارکنان آتشنشانی از بعد معیشت، رفاه، حقوق، مزایا، بازنشستگی و مشاغل سخت و زیان‌آور مورد بررسی قرار گرفت و قرار شد توسط کمیته تشکیلات و منابع انسانی شورای اسلامی شهر تهران از طریق جلساتی که برگزار می‌کنند، پیگیری و برای رفع آنها چاره‌اندیشی شود.

وی با اشاره به بازدید از ایستگاه شماره ۱۰ آتشنشانی در خیابان جلال‌آل احمد، تصریح کرد: به عنوان اعضای شورای اسلامی شهر و مسئول کمیته تشکیلات و منابع انسانی شورای اسلامی شهر تهران وظیفه داشتم که این روز را به همکارانمان در سازمان آتشنشانی تبریک بگویم و وعده‌هایی که سال گذشته به آنها داده شد را پیگیری کنیم تا مشخص شود چه میزان از مباحث مطرح شده اجرایی شده است.

امانی خاطرنشان کرد: البته بررسی دقیق اجرایی شدن این وعده‌ها نیاز به جلسه‌ای مشترک با مدیران سازمان آتش‌نشانی دارد که باید در آنجا ارزیابی کنیم، اما به نظر می‌آمد اگر اقدامی نیز انجام شده خیلی تعیین‌کننده و تأثیرگذار نبوده است و باید علت آن در جلسه با مدیران سازمان آتشنشانی بررسی شود.

دسته بندی همیار رسانه

فهرست مطالب

دانلود محتوا

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید

جهت ثبت درخواست شارژ کپسول آتش نشانی فرم زیر تکمیل فرمایید

    نام درخواست کننده