همیار انرژی

نیروهای آتش نشانی امنیت را در شهر تهران برقرار کردند

نیروهای آتش نشانی امنیت را در شهر تهران برقرار کردند
134
16 مهر 1401

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: در روزهای اخیر اغتشاش‌گران تلاش کردند نظم شهر را برهم بزنند، به همین علت نیروهای آتش‌نشانی با فداکاری و ایثار در کنار سایر نیروها تلاش کردند تا امنیت را در شهر تهران برقرار کنند.

علیرضا نادعلی با حضور در ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، اظهار کرد: از فعالیت و فداکاری سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران در راستای همکاری با سایر نیروها جهت برقراری امنیت و آرامش در شهر تشکر می‌کنم، طی روزهای اخیر اغتشاش‌گران تلاش داشتند تا نظم شهر را برهم بزنند، اما نیروهای آتش‌نشانی با فداکاری و ایثار در کنار سایر نیروها امنیت را در شهر تهران برقرار کردند.

 

نیروهای آتش نشانی امنیت را در شهر تهران برقرار کردند

 

وی با بیان اینکه دست داشتن ضدانقلاب در اغتشاشات اخیر مشخص است، ادامه داد: اغتشاش‌گران با شعله‌ ور کردن آتش در سطل‌های زباله تلاش کردند نظم شهر را از بین ببرند، اما هوشیاری و حضور به موقع همکارانم در آتش‌نشانی تهران نقشه آنها را برهم زد.

وی همچنین بیان کرد اغتشاش‌گران تلاش کردند تا با ایجاد اختلال در عملکرد فعالیت آتش‌نشانی مانع حرکت خودروهای آتش‌نشانی شوند اما همکاری خوب نیروهای امنیتی با سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران نقشه اغتشاش‌گران را از بین برد.

علیرضا نادعلی با بیان اینکه همکاران در ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران بر تمام امور مشرف هستند، خاطرنشان کرد: خسارت‌هایی به تجهیزات آتش نشانی وارد شده اما مشکل خاصی گزارش نشده است و طی شب‌های گذشته اقدامات خوبی جهت برقراری امنیت در شهر تهران توسط همکاران آتش‌نشانی انجام شده است.

دسته بندی همیار رسانه

فهرست مطالب

دانلود محتوا

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید

جهت ثبت درخواست شارژ کپسول آتش نشانی فرم زیر تکمیل فرمایید

    نام درخواست کننده


    نیاز به مشاوره دارید؟

    021-57854

    مشاوره - خرید و شارژ کپسول آتش نشانی داخلی 100

    مشاوره و خرید تجهیزات اعلام و اطفای حریق داخلی 108