همیار انرژی

واژگونی خودروی سواری و آتش گرفتن آن

واژگونی خودروی سواری و آتش گرفتن آن
62
14 آبان 1401

واژگونی یک دستگاه خودروی سواری در بزرگراه شهید لشگری موجب مصدوم شدن ۷ نفر سرنشینان و آتش سوزی این وسیله نقلیه شد.

طی تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه ۱۲۵ و اطلاع رسانی این حادثه، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۴۴ با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، ساعت ۰۰:۱۶ بامداد امروز خود را به بزرگراه شهید لشگری رساندند.

محسن نجفی فرمانده آتش نشانان اعزام شده به محل حادثه، در این باره گفت: یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس حین حرکت در مسیر، ناگهان از مسیر اصلی خارج شده و پس از ورود به قسمت فضای سبز وسط بزرگراه واژگون شده و دچار آتش سوزی شده بود.

وی در ادامه گفت: ۷ نفر سرنشینان خودرو سواری شامل ؛ چهار نفر دختربچه و خانم ۴ تا ۳۵ ساله و سه نفر پسر بچه و مرد ۷ تا ۴۰ ساله به شدت دچار آسیب دیدگی شده و پیش از رسیدن نیروهای آتش نشانی از داخل وسیله نقلیه خارج شده بودند.

فرمانده آتش نشانی همچنین اضافه نمود : آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، علائم هشدار دهنده را در مسیر قرار دادند و پس از ایمن سازی، با استفاده از لوله های آبرسانی و در کوتاه ترین زمان ممکن، شعله های آتش را مهار و کاملا خاموش کردند.

نجفی خاطرنشان کرد: نیروهای آتش نشانی در ادامه افراد مصدوم را برای انجام معاینات پزشکی و انتقال به مراکز درمانی تحویل امدادگران اورژانس دادند.

علت بروز این حادثه رانندگی از سوی کارشناسان پلیس راهور اعلام می شود.

دسته بندی همیار رسانه

فهرست مطالب

blank

دانلود محتوا

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید

جهت ثبت درخواست شارژ کپسول آتش نشانی فرم زیر تکمیل فرمایید

    نام درخواست کننده


    نیاز به مشاوره دارید؟

    021-57854

    مشاوره - خرید و شارژ کپسول آتش نشانی داخلی 100

    مشاوره و خرید تجهیزات اعلام و اطفای حریق داخلی 108