همیار انرژی

وقوع انفجار در شیراز

وقوع انفجار در شیراز
41
7 آذر 1401

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شیراز اعلام کرد : ساعت 5 دقیقه بامداد وقوع انفجار و آتش سوزی در بلوار آیت الله ربانی شیراز به سازمان 125 اعلام و امداد گران از 2 ایستگاه به این محل اعزام شدند.

وی درباره علت وقوع واقعه گفت : براساس بررسی کارشناسی ، علت وقوع حادثه نشت گاز از اتصالات ، منجر به انفجار مهیب و آتش سوزی در واحد صنفی 200 متری شده بود.

هادی قانع با اشاره به مصدومیت شدید سه کارگر این واحد صنفی ، بیان کرد : انفجار موجب تخریب محل حادثه و دو مغازه ، منزل مسکونی و دو خودروی سواری اطراف شده است.

مصدومان توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند. آتش نشانان نیز آتش را که به سرعت در حال سرایت به اطراف بود ، مهار کردند.

وی ادامه داد : ساعت 48 دقیقه بامداد نیز وقوع آتش سوزی در واحد مسکونی واقع در شیراز به 125 اعلام شد که بلافاصله از 3 ایستگاه آتش نشانان به محل حادثه اعزام شدند. این حادثه به دلیل گازگیری یک پیک نیک با استفاده از یک کپسول 11 کیلویی به وقوع پیوست که طی آن یک نفر مصدوم و به مراکز درمانی منتقل شد.

قانع با اشاره به اینکه آتش نشانان قبل از سرایت حریق به طبقات دیگر و منازل مجاور آن را مهار کردند ، بر لزوم توجه جدی به رعایت نکات ایمنی در استفاده از گاز تاکید کرد.

وقوع انفجار در شیراز

دسته بندی همیار رسانه

فهرست مطالب

دانلود محتوا

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید

جهت ثبت درخواست شارژ کپسول آتش نشانی فرم زیر تکمیل فرمایید

    نام درخواست کننده


    نیاز به مشاوره دارید؟

    021-57854

    مشاوره - خرید و شارژ کپسول آتش نشانی داخلی 100

    مشاوره و خرید تجهیزات اعلام و اطفای حریق داخلی 108