همیار انرژی

30 مانور در نیمه اول سال در ایلام برگزار شده است

30 مانور در نیمه اول سال در ایلام برگزار شده است
75
19 آبان 1401

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از برگزاری و اجرای ۳۰ مانور در نیمه نخست امسال خبر داد و گفت: از این تعداد ۶ مورد شرایط اضطراری و ۲۴ مورد پدافند غیرعامل بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، محمود کشاورز افزود: این مانورها در زمینه‌های مختلف از جمله اقدامات عمدی در تخریب تأسیسات، افت فشار ورودی گاز شهر ناشی از TBS، نفوذ آشوبگر به ایستگاه، برخورد بیل مکانیکی با لوله گاز، زلزله، خروج اضطراری از ساختمان، دزدی و خرابکاری و ایجاد آتش‌سوزی در ایستگاه و … بوده است.

وی هدف از برگزاری این مانورها را سنجش میزان آمادگی پرسنل در شرایط بحران و ارزیابی چگونگی عملکرد آنان عنوان کرد و اظهار داشت: افزایش مهارت و تجربه کاری، چگونگی ارتباط درون‌سازمانی در بحران اجرای فرآیند مناسب مقابله با بحران، آمادگی در برابر حوادث و حفظ آرامش روحی و روانی در شرایط اضطراری، رعایت موارد ایمنی هنگام وقوع زلزله و غیره از دیگر اهداف برگزاری این مانورها بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان تصریح کرد: مانورهای شرکت گاز استان با شناسایی ۳۲ مورد شرایط اضطراری در زمینه حوادث طبیعی، فرآیندی و حفظ آمادگی نیروها تعیین و در کلیه نواحی سطح استان اجرا شده است.

 

 

دسته بندی همیار رسانه

فهرست مطالب

blank

دانلود محتوا

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید

جهت ثبت درخواست شارژ کپسول آتش نشانی فرم زیر تکمیل فرمایید

    نام درخواست کننده


    نیاز به مشاوره دارید؟

    021-57854

    مشاوره - خرید و شارژ کپسول آتش نشانی داخلی 100

    مشاوره و خرید تجهیزات اعلام و اطفای حریق داخلی 108