همیار انرژی

Lifting Bags می تواند نجات دهنده باشد

Lifting Bags می تواند نجات دهنده باشد
78
16 مهر 1401

Lifting Bags می توانند نجات دهنده باشند

Lifting-Bags

 

در عملیات نجات امروزی، انواع متفاوتی از Lifting Bags ارائه می شوند که هر کدام از آنها مزایا و کاربردهای مربوط به خود را دارند. با این وجود، Lifting Bags چندان مورد توجه تیم نجات نیستند و اغلب مورد استفاده قرار نمی گیرند. عدم استفاده متداول و دانش ناکافی درباره نحوه استفاده از این محصولات، آنها را در عملیات نجات باز هم بی اعتبارتر می سازد. با این حال، ایربگ هایی مانند lifting bags در زمان استفاده درست می توانند نجات بخش باشند.

 

lifting

 

Lifting Bags در عملیات نجات برای بلند کردن یک جسم یا فاصله دادن یک شی از دیگری برای نجات قربانی مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال، به نظر می رسد که یک spreader یا ram در زمان ایجاد فضا در طول عملیات نجات ترجیح داده شود. این ابزارها ممکن است در عملیات نجات متداول کاربردی و کافی باشند، اما در زمان جا به جایی اشیای سنگین، بلا استفاده می شوند.

 

lifting

 

مقالات سفید مروری از lifting bag های متفاوت در دسترس به همراه مزایا و معایب آن ارائه می کند. نه تنها مقایسه ای بر اساس مشخصات فراهم می کند، بلکه اطلاعاتی درباره چگونگی بلند کردن ارائه می کند، مطالعه ای جالب برای کسانی که در فرایند خرید lifting bag ها قرار دارند یا تنها می خواهند درباره بلند کردن اطلاعات بیشتری داشته باشند. به امدادگران و آتش نشانان پیشنهاد می کنیم تا مروری بر این مقالات و کاربرد این محصول داشته باشند.

دسته بندی همیار رسانه

فهرست مطالب

blank

دانلود محتوا

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید

جهت ثبت درخواست شارژ کپسول آتش نشانی فرم زیر تکمیل فرمایید

    نام درخواست کننده


    نیاز به مشاوره دارید؟

    021-57854

    مشاوره - خرید و شارژ کپسول آتش نشانی داخلی 100

    مشاوره و خرید تجهیزات اعلام و اطفای حریق داخلی 108