همیار انرژی

طراحی و اجرای سیستم های اعلام حریق

طراحی و اجرای سیستم های اعلام حریق
92
24 مرداد 1402

جهت مشاوره و خرید میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید 57854-021

فهرست مطالب

 • طراحی و اجرای سیستم اعلام حریق یکی از مهم ترین و تخصصی ترین مواردی است که باید حتما در هر ساختمانی وجود داشته باشد تا به حفظ جان و مال ساکنین کمک کند. طراحی و اجرای این سیستم توسط یک مهندس مجرب انجام می شود و همیار انرژی مفتخر است که طراحی سیستم های اعلام حریق را با متخصصان مجرب در این حوزه انجام می دهد.

  اگر قصد دارید تا از خدمات طراحی و اجرای سیستم های اعلام حریق همیار انرژی استفاده کنید می توانید با شماره تماس 57854-021 تماس حاصل فرمایید.

  انواع سیستم اعلام حریق

  1. سیستم های اعلام حریق موضعی یا خانگی
  2. سیستم های اعلام حریق خودکار متعارف یا معمولی
  3. سیستم های اعلام حریق خودکار با قابلیت آدرس دهی

  سیستم های اعلام حریق موضعی و یا خانگی

  سیستم های اعلام حریق خانگی اغلب نسبت به دود حساس هستند و می توانند با استفاده از آژیری که در خود دارند، اعلام حریق کنند. این نوع سیستم اعلام حریق با باتری و برق شهری کار می کنند و می توان از آن ها در ساختمان های یک طبقه استفاده کرد و این سیستم اطفا حریق در مجتمع ها و ساختمان های بزرگ مورد استفاده قرار نمی گیرد.

  تجهیزات اعلام حریق موضعی معمولا در ساختمان های کوچک مورد استفاده قرار می گیرند و پیشنهاد می شود از این سیستم در ساختمان های بزرگ استفاده نشود.

  سیستم های اعلام حریق خودکار متعارف یا معمولی

  سیستم های اعلام حریق خودکار متعارف نیز دسته ای دیگر از سیستم های اعلام حریق هستند که از شستی، صفحه نمایش، کاشف ها تشکیل شده اند. این سیستم اعلام حریق تا 32 مدار دارند و هر مدار با دو رشته سیم به اعلام حریق دیگر متصل می شود و برروی آن نیز شستی اعلام حریق و … قرار می گیرد تا یک منطقه مشخص را پوشش دهد.

  سیستم های اعلام حریق خودکار با قابلیت آدرس دهی

  سیستم های آدرس پذیر یکی از پیشرفته ترین سیستم های اعلام حریق هستند که می توانند محل دقیق حریق را اطلاع دهند و دقت بیشتری نیز نسبت به دو سیستم بالا دارند. این سیستم از یک مرکز کنترل کننده، شستی، کاشف ها، نمایشگر تشکیل شده اند و می توانند 1 تا 8 مدار را دارا باشند و سیستم مدارها به صورت حلقوی است.

  طراحی و اجرای سیستم های اعلام حریق

  نحوه نصب و راه اندازی سیستم های اعلام حریق

  .

  نصب و راه اندازی سیستم های اطفا حریق یکی از تخصصی ترین مواردی است که حتما باید توسط یک متخصص مجرب انجام شود. اگر قصد نصب و راه اندازی سیستم اطفا حریق را دارید، همیار انرژی با دارا بودن متخصصان باتجربه، همواره سعی کرده تا بهترین خدمات را به شما همیاران عزیز ارائه دهد.

  نصب و راه اندازی سیستم اطفا حریق آبی اسپرینکلر

  سیستم های اطفا حریق آبی اسپرینکلر یکی از بهترین سیستم های اطفا حریق برای منازل، ادارات و دفاتر و … هستند که به خوبی می تواند آتش را کنترل و مهار کند. اسپرینکلرها دارای انواع مختلف می باشند که می توان به اسپرینکلر بغل زن، بالازن و پایین زن واکنش سریع و استاندارد اشاره کرد.

  همیار انرژی با بررسی محل درخواستی سیستم اطفا حریق اسپرینکلر، بهترین راهکارها و مشاوره ها را در اختیار شما قرار می دهد و با کاهش هزینه های پیش رو سعی دارد همواره کاربرانرا راضی نگه دارد.

  نصب و راه اندازی سیستم اطفا حریق فوم

  سیستم اطفا حریق فوم یکی دیگر از سیستم های اطفا حریق بوده که برای مایعات قابل اشتعال مثل تینر کاربرد دارد. اگر در دفتر و یا منزل خود مواد قابل اشتعال دارید، این سیستم بسیار کاربردی خواهد بود و می تواند حریق های این چنینی را به خوبی کنترل و مهار کند. سیستم اطفا حریق فوم به دلیل راندمان بالا و عملکرد عالی در اطفای حریق های مایعات قابل اشتعال، می تواند گزینه مناسبی برای مکان هایی که مایعات قابل احتراق نگهداری می شود باشد.

  طراحی و اجرای سیستم های اعلام حریق

  نصب و راه اندازی سیستم اطفا حریق گازی

  یکی دیگر از سیستم ها، سیستم اطفا حریق گازی است که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و جزو بهترین سیستم های اطفا می باشد. سیستم های اطفا حریق شامل سیستم های آیروسل، سیستم های آیروسل Alarm Less، سیستم های IG55، سیستم های هالوژن، سیستم های FM200 و FE36 و همچنین C02 است. همیار انرژی استفاده از سیستم های اطفا حریق گازی را پیشنهاد می کند چون هم ارزان قیمت است و هم قابلیت جابه جایی را به شما می دهد.

  مزایای سیستم اطفا حریق گازی

  • نصب آسان
  • بدون هیچ گونه خطر و مضراتی
  • بدون هیچگونه پسماند
  • بدون نیاز به تعمیر و نگهداری
  • کاملا غیر سمی
  • قیمت ارزان
  • قابلیت جا به جایی

  اگر قصد دارید محل سکونت، دفتر، شرکت و یا هر مکان سربسته ای را به سیستم اطفا حریق مجهز کنید، همیار انرژی یکی از بهترین و تخصصی ترین شرکت ها در زمینه نصب و راه اندازی سیستم اسپرینکلر می باشد و می توانید با تکمیل کردن فرم پایین صفحه، درخواست خود را ثبت نمایید.

  طراحی سیستم های اطفا حریق

  نصب و طراحی سیستم اطفا حریق توسط همیار انرژی با بهترین متخصصان در این حوزه صورت می گیرد و تمامی دستورالعمل های سازمان آتش نشانی نیز طبق اصول رعایت می شود. طراحی سیستم اطفا حریق در هر ساختمان و یا سازه متفاوت بوده و پس از بررسی دقیق ساختمان می توان بهترین طراحی را ارائه داد.

  سیستم های اطفا حریق در ساختمان ها بسیار مهم است و یک سیستم اطفا حریق مناسب می تواند آتش را در همان لحظات اولیه کنترل و اطفا کند، به همین دلیل است که همیار انرژی برروی طراحی، نصب و اجرای سیستم های اطفا حریق تاکید دارد و از بهترین متخصصان در این حوزه استفاده کرده تا تضمین کیفیت کار باشد.

  طراحی سیستم اطفا حریق آبی اسپرینکلر

  سیستم های اسپرینکلر یکی از بهترین سیستم های اطفا حریق آبی هستند که می توان در مکان های سربسته نظیر، مجتمع ها، ادارات، منازل و دیگر مکان های سربسته استفاده کرد. همیار انرژی یکی از باکیفیت ترین اسپرینکلرهای موجود در بازار را طراحی و تولید می کند که با دارا بودن متخصصان باتجربه در این حوزه می تواند بهترین طراحی ها را برای منزل، ادارات، دفاتر، شرکت و .. انجام دهد.

  طراحی و اجرای سیستم های اعلام حریق

  طراحی سیستم اطفا حریق فوم

  طراحی و اجرای سیستم اطفا حریق فوم برای افرادی مناسب است که با مایعات قابل اشتعال سروکار دارند و دوست دارند یک سیستم اطفا حریق خوب داشته باشند تا به سادگی بتواند آتش های این مایعات را مهار کند. اگر با مایعات اشتعال زا سروکار دارید و به دنبال یک سیستم اطفا حریق مناسب هستید؛ همیار انرژی بهترین انتخاب برای کارشناسی سیستم های اطفا حریق می باشد.

  طراحی سیستم اطفا حریق گازی

  یکی از بهترین انتخاب ها برای هرنوع آتش سوزی، سیستم اطفا حریق گازی است که با قیمتی بسیار مناسب نسبت به تمامی سیستم های اطفا حریق، می تواند آتش را مهار کند.

  سیستم های اطفا حریق شامل سیستم های آیروسل، سیستم های آیروسل Alarm Less، سیستم های IG55، سیستم های هالوژن، سیستم های FM200 و FE36 و همچنین C02 هستند که بسیار کاربردی می باشند.

  اگر قصد طراحی یک سیستم اطفا حریق مناسب را دارید، هزینه برایتان مهم است و دوست دارید سیستمی که طراحی می کنید را به سادگی حمل کنید و بتوانید آن را جا به جا کنید، سیستم های اطفا حریق گازی بهترین انتخاب هستند. این محصولات کاملا غیر سمی بوده و نیازی به تعمیر و نگهداری ندارند و همچنین بدون هیچگونه پسماندی می توانند حریق را مهار کنند.

  دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  برچسب ها :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  49 + = 55

  انواع اسپرینکلر

  4 مهر 1401

  اسپرینکلرها دارای انواع مختلفی می باشند و در ساختمان ها بسیار کاربردی هستند. این تجهیزات

  همه چیز در مورد کنترل پنل آتش نشانی

  2 مهر 1401

  کنترل پنل های آتش نشانی یکی از مهم ترین و پرکاربردترین وسایل اعلام حریق هستند

  6 محل ایمن برای نصب تجهیزات اعلام حریق

  13 اردیبهشت 1402

  به صورت میانگین حدود 60 درصد از مرگ و میرهای ناشی از آتش سوزی منازل،

  شیلنگ آتش نشانی

  19 شهریور 1401

  همه ما با شیلنگ آتش نشانی آشنایی داریم و به خوبی می دانیم برای چه

  جلوگیری از آتش گرفتن خودرو

  26 تیر 1402

  آتش سوزی خودرو یکی از رایج ترین آتش سوزیها در فصل تابستان است زیر خودروها

  خروج از منزل در هنگام آتش سوزی

  15 مرداد 1402

  آتش سوزی یکی از وحشتناک ترین اتفاقاتی است که ممکن است برای هرکسی اتفاق بی

  آموزش نگهداری صحیح از دتکتور

  1 شهریور 1402

  دتکتور دود یکی از کاربردی ترین تجهیزات اعلام حریق است که می تواند جان بسیاری

  دانلود محتوا

  لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید

  جهت ثبت درخواست شارژ کپسول آتش نشانی فرم زیر تکمیل فرمایید

   نام درخواست کننده


   نیاز به مشاوره دارید؟

   021-57854

   مشاوره - خرید و شارژ کپسول آتش نشانی داخلی 100

   مشاوره و خرید تجهیزات اعلام و اطفای حریق داخلی 108