همیار انرژی

اسپرینکلر بالازن واکنش سریع

اسپرینکلر بالازن واکنش سریع یک محصول باکیفیت از همیار انرژی می باشد که می تواند پس از نصب و آتش سوزی فعال شود و آتش را مهار کند. این محصول توسط همیار انرژی طراحی و تولید می شود و اگر به دنبال یک سیستم اطفا حریق مناسب هستید، این محصول می تواند مناسب شما باشد. […]

H.E
امتیاز شما به این محصول
5/5
مشاوره-فنی
مشاوره فنی محصولات
گارانتی-1
گارانتی محصولات
بیمه-محصولات
بیمه محصولات
خدمات-پس-از-فروش
خدمات پس از فروش
کیفیت-بالا
کیفیت بالای محصولات
اسپرینکلر بالازن واکنش سریع

اسپرینکلر بالازن واکنش سریع یک محصول باکیفیت از همیار انرژی می باشد که می تواند پس از نصب و آتش سوزی فعال شود و آتش را مهار کند. این محصول توسط همیار انرژی طراحی و تولید می شود و اگر به دنبال یک سیستم اطفا حریق مناسب هستید، این محصول می تواند مناسب شما باشد.

مشخصات فنی اسپرینکلر بالازن واکنش سریع

اسپرینکلر بالازن واکنش سریع همیار انرژی دارای مشخصات زیر است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت:

مدل HE011
نوع واکنش Quick Response
نوع Pendant
اندازه دفلکتور 5.6 (80)
بیشترین فشار تحملی 175 psig (12 Bar)
تست هیدرواستاتیک 350 psig (25 Bar)
سایز پوشش 1.2ʺNPT / BSPT
سایز بالب 3 mm dia
دما در هنگام فعال سازی 57°c-79°c-141°c-68°c-93°c

 


تماس با همیار انرژی

نحوه عملکرد اسپرینکلر بالازن واکنش سریع

اسپرینکلر بالازن واکنش سریع یک محصول اطفا حریق بوده که می تواند پس از آتش سوزی فعال شود و آب را به خوبی و به سمت بالا بپاشد و آتش را خاموش کند. این محصول در فضاهای بسته عملکرد بسیار خوبی از خود نشان می دهد و با بالبی که دارد می تواند آتش را به خوبی مهار کند.

پوشش دهی اسپرینکلر بالازن واکنش سریع

اسپرینکلر بالازن واکنش سریع دارای پوشش دهی مناسبی می باشد و می تواند تا 12 متر مربع را پوشش دهد و اطفا انجام شود. اگر در هر اتاق و پذیرایی خانه از این سیستم اطفا حریق استفاده کنید، می تواند به خوبی جلوی آتش سوزی را بگیرد. این سیستم اطفا حریق آبی بوده می تواند در کارخانه های چوب و کاغذ و همچنین ساختمان ها و … مورد استفاده قرار گیرد.

کاربرد اسپرینکلر بالازن واکنش سریع

اسپرینکلر بالازن واکنش سریع می تواند آتش را به خوبی مهار کند و پس از آتش سوزی بالب آن می ترکد و شروع به اطفای حریق می کند. از این سیستم اطفا حریق در مکان های سر بسته نظیر شرکت ها، ساختمان ها و … استفاده می شود.

اسپرینکلر بالازن واکنش سریع

مزایای اسپرینکلر بالازن واکنش سریع

اسپرینکلر بالازن واکنش سریع دارای مزایای زیر می باشد:

 • غیر سمی
 • قابلیت اطفای حریق مایعات و جامدات قابل اشتعال
 • نصب و راه اندازی آسان
 • قیمت مناسب

مشاغل پر استفاده از اسپرینکلر بالازن واکنش سریع

اسپرینکلر بالازن واکنش سریع را می توانند مشاغلی نظیر نجاری ها، فروشگاه های مواد غذایی و لوازم تحریر، نساجی ها و کتابخانه ها و … از آن استفاده کنند. اگر شغل شما مرتبط با پارچه و چوب و کاغذ است، اسپرینکلر بالازن می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. همچنین اسپرینکلر بهترین انتخاب برای ادارات و ساختمان ها می باشد.

در چه مکان هایی می توان از اسپرینکلر بالازن واکنش سریع استفاده کرد؟

در مکان های سربسته نظیر ساختمان ها و ادارات اسپرینکلر می تواند بهترین انتخاب باشد و آتش را به خوبی مهار کند. اگر برای دفتر، شرکت و یا ساختمان و منزلتان اسپرینکلر خریداری کنید، اسپرینکلر بالازن واکنش سریع همیار انرژی می تواند بهترین انتخاب باشد.

اسپرینکلر بالازن واکنش سریع

زمان فعال سازی اسپرینکلر بالازن واکنش سریع

اسپرینکلر بالازن واکنش سریع در دماهای 57، 68، 79، 93، و 141 درجه و K فکتور 5.6 می تواند فعال شود. زمان فعال سازی بسته به بالب متغییر است و اگر دمای نزدیک به اسپرینکلر به اعداد مورد نظر برسد، بالب آن می ترکد و شروع به اطفا حریق می کند.

طریقه نصب اسپرینکلر بالازن واکنش سریع

اسپرینکلر بالازن واکنش سریع به سقف متصل می شود و جزوی از سیستم اطفا حریق است که می تواند به سیستم اعلام حریق متصل شود، این محصول حتی می تواند بدون سیستم اعلام حریق نیز کار کند. اسپرینکلر بالازن واکنش سریع به شلنگ آب اسپرینکلر متصل می شود و می تواند اطفا حریق آبی را به خوبی انجام دهد.

چرا باید از اسپرینکلر بالازن واکنش سریع استفاده کنیم؟

اسپرینکلر بالازن واکنش سریع در مکان هایی که نیاز به سیستم اطفا حریق آبی است، به خوبی عمل می کند. اسپرینکلر در کارخانجات چوب، کاغذ و … می تواند بسیار عالی عمل کند. همچنین در ساختمان ها و ادارات نیز می توان از آن استفاده کرد و از عملکرد عالی آن بهره برد.

اسپرینکلر بالازن واکنش سریع

نحوه خرید اسپرینکلر بالازن واکنش سریع

اگر قصد خرید اسپرینکلر بالازن واکنش سریع را دارید، همیار انرژی یکی از بزرگترین تولیدکنندگان اسپرینکلر بالازن واکنش سریع می باشد که محصولات بسیار باکیفیتی را روانه ی بازار کرده است و با قیمتی بسیار مناسب می توانید این محصولات را خریداری کنید.

هشدارهای ایمنی اسپرینکلر بالازن واکنش سریع

اسپرینکلر بالازن واکنش سریع دارای هشدارهای ایمنی می باشد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اسپرینکلر بالازن واکنش سریع را زیر شعله مستقیم قرار ندهید.
 • دور از دسترس کودکان قرار دهید.
 • بسته به دمای محیط بالب مناسب اسپرینکلر را انتخاب کنید.

 

سوالات متداول اسپرینکلر بالازن واکنش سریع

فیلم نحوه عملکرد آیروسل

فیلم نحوه عملکرد آیروسل

تست ایروسل

گزارش شبکه ۳

استقبال مقامات

گزارش فرارسانه

اسپرینکلر بالازن واکنش سریع یک محصول خودکار بوده که هم می تواند با سیستم اعلام حریق نصب گردد و هم به صورت خودکار فعال شود و حریق را اطفا کند. اسپرینکلرها برروی اتصالاتی که باید طراحی شوند نصب می شوند.

اگر به دنبال یک سیستم اطفا حریق برای ساختمان، ادارات و مکان های سربسته هستید و تجهیزات الکترونیکی مهمی ندارید، اسپرینکلر بهترین انتخاب برای شماست که دارای انواع مختلفی بوده و می توانید هریک از اسپرینکلرهای، بالا زن، پایین زن و بغل زن واکنش سریع و استاندارد را که خواستید خریداری کنید.

نظر برخی از استفاده کنندگان درباره این محصول

بهروز

اسپرینکلر بالازن واکنش سریع همیار انرژی واقعا کیفیت بالایی داره و عالیه. قیمت خیلی مناسب بود و خییلی راضی بودم

مهندس همت زاده

برای شرکتم از این محصول استفاده کردم و جدای از اینکه کیفیت خیلی خوبی داشت قیمتشم مناسب بود بنظرم و همین موضوع ارزش خریدشو بالا میبره

یونس

ساختمان ما سیستم اطفا حریق نداره و این محصول رو خریداری کردم تا نصبش کنم. کیفیتش که خوبه و من رنگ سفیدشو خریدم که با رنگ دیوارها و سقف یکی بشه

احمدی

قطعا یکی از بهترین اطفا حرقای آبی هستش و برای دفتر گرفتم و کیفیتش بنظرم خوب بود. رنگ های مختلفم داشت و هررنگی خواستمو داشتن خداروشکر

مهدی پور مقدم

یکی از هکارام برای ساختمونشون گرفته بود و منم بخاطر اینکه راضی بود برای واحدم گرفتم و به سادگی نصب کردم

لطفا جهت استعلام قیمت خرید، دریافت مشخصات فنی و کاتالوگ با شماره 57854-021 تماس بگیرید. یا در شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید

0922-697-5254

دانلود محتوا

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید

جهت ثبت درخواست شارژ کپسول آتش نشانی فرم زیر تکمیل فرمایید

  نام درخواست کننده


  نیاز به مشاوره دارید؟

  021-57854

  مشاوره - خرید و شارژ کپسول آتش نشانی داخلی 100

  مشاوره و خرید تجهیزات اعلام و اطفای حریق داخلی 108