همیار انرژی

اسپرینکلر مخفی واکنش سریع

اسپرینکلر مخفی واکنش سریع یکی از محصولات همیار انرژی است که به صورت مخفی نصب می شود و در زمان آتش سوزی فعال می شود و آتش را مهار می کند. این محصول توسط متخصصان همیار انرژی طراحی و تولید شده و باکیفیت ترین اسپرینکلر مخفی واکنش سریع می باشد که می توانید با قیمتی […]

H.E
امتیاز شما به این محصول
5/5
مشاوره-فنی
مشاوره فنی محصولات
گارانتی-1
گارانتی محصولات
بیمه-محصولات
بیمه محصولات
خدمات-پس-از-فروش
خدمات پس از فروش
کیفیت-بالا
کیفیت بالای محصولات
اسپرینکلر مخفی واکنش سریع

اسپرینکلر مخفی واکنش سریع یکی از محصولات همیار انرژی است که به صورت مخفی نصب می شود و در زمان آتش سوزی فعال می شود و آتش را مهار می کند. این محصول توسط متخصصان همیار انرژی طراحی و تولید شده و باکیفیت ترین اسپرینکلر مخفی واکنش سریع می باشد که می توانید با قیمتی مناسب آن را تهیه کنید.

مشخصات فنی اسپرینکلر مخفی واکنش سریع

اسپرینکلر مخفی واکنش سریع همیار انرژی دارای مشخصات زیر است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت:

نوع واکنش Quick Response
نوع Pendant
اندازه دفلکتور 5.6 (80)
بیشترین فشار تحملی 175 psig (12 Bar)
تست هیدرواستاتیک 350 psig (25 Bar)
سایز پوشش 1.2ʺNPT / BSPT
سایز بالب 3 mm dia
دما در هنگام فعال سازی 57°c-79°c-141°c-68°c-93°c


تماس با همیار انرژی

نحوه عملکرد اسپرینکلر مخفی واکنش سریع

اطفا حریق اسپرینکلر مخفی واکنش سریع یک محصول اطفا حریق است که پس از آتش سوزی فعال می شود و به صورت مخفی نیز نصب امکان نصب دارد و آثاری از آن در سقف منزل، اداره و … دیده نمی شود. این محصول پس از آتش سوزی فعال شده و آتش را به خوبی مهار می کند.

پوشش دهی اسپرینکلر مخفی واکنش سریع

اسپرینکلر مخفی واکنش سریع دارای یک قاب است که درون آن قرار می گیرد و نصب می شود و پس از آتش سوزی، اسپرینکلر از قاب خود بیرون می آید و اطفا را انجام می دهد. پوشش دهی این محصول بسیار خوب است و زمانی که فعال می شود و از سقف بیرون می آید می تواند تا 12متر مربع را پوشش دهد و اطفای آبی را انجام دهد و از گسترش آتش جلوگیری کند.

کاربرد اسپرینکلر مخفی واکنش سریع

اسپرینکلر مخفی واکنش سریع برای اطفای حریق آبی در منازل، ادارات، مکان های سر بسته و مکان هایی که نیاز به اطفا حریق آبی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول دارای یک قاب است و پس از آتش سوزی، قاب آن می افتد و اطفا انجام می شود. از سیستم اطفا حریق اسپرینکلر مخفی واکنش سریع در مکان های سربسته نظیر منازل، ساختمان ها، دفاتر، شرکت ها و ادارات و مکان های سربسته استفاده می شود.

اسپرینکلر مخفی واکنش سریع

مزایای اسپرینکلر مخفی واکنش سریع

اسپرینکلر مخفی واکنش سریع دارای مزایای زیر می باشد:

 • غیر سمی
 • قابلیت اطفای حریق مایعات و جامدات قابل اشتعال
 • نصب و راه اندازی آسان
 • قیمت مناسب

مشاغل پر استفاده از اسپرینکلر مخفی واکنش سریع

اسپرینکلر مخفی واکنش سریع را مشاغلی که در فضای بسته هستند نظیر ادارات، دفاتر و … می توانند استفاده کنند. اگر دارای مشاغلی مرتبط با پارچه و کاغذ هستید، این محصول اطفا حریق بهترین انتخاب برای شماست.

در چه مکان هایی می توان از اسپرینکلر مخفی واکنش سریع استفاده کرد؟

اسپرینکلر مخفی واکنش سریع در مکان های سربسته بسیار کاربردی است و اطفا حریق آبی را به خوبی انجام می دهد و می تواند آتش را به راحتی مهار کند. اگر برای دفاتر، ادارات، منازل و یا ساختمان و مکان های سربسته به دنبال یک سیستم اطفا حریق خوب هستید، این محصول مخفی می تواند بهترین انتخاب باشد.

اسپرینکلر مخفی واکنش سریع

زمان فعال سازی اسپرینکلر مخفی واکنش سریع

اسپرینکلر مخفی واکنش سریع در دماهای 57، 68، 79، 93، و 141 درجه و K فکتور 5.6 می تواند فعال شود و اطفا حریق را انجام دهد. زمان فعال سازی این محصول بسته به بالب آن متغییر است اما این محصول دارای بالب واکنش سریع است و می تواند آتش را به سرعت تشخیص دهد و آن را مهار کند.

طریقه نصب اسپرینکلر مخفی واکنش سریع

اسپرینکلر مخفی واکنش سریع جزوی از سیستم اطفا حریق است اما می تواند به صورت جداگانه نیز کار کند و آتش را مهار کند. این محصول به شیلنگ آب اسپرینکلر متصل می شود و می تواند اطفا حریق آبی را به خوبی انجام دهد.

چرا باید از اسپرینکلر مخفی واکنش سریع استفاده کنیم؟

اگر به دنبال یک محصول عالی اطفا حریق آبی هستید، اسپرینکلر مخفی واکنش سریع می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد زیرا هم مخفی است و هم می تواند اطفا حریق آبی را به بهترین شکل انجام دهد. این محصول در کارخانجات چوب، کاغذ و … می تواند بسیار عالی عمل کند و قیمت آن نیز بسیار مناسب است.

اسپرینکلر مخفی واکنش سریع

نحوه خرید اسپرینکلر مخفی واکنش سریع

اسپرینکلر مخفی واکنش سریع همیار انرژی یکی از انتخاب های بسیار مناسب است که قیمت مناسبی دارد و می توانید به راحتی این محصول را ثبت سفارش کنید. اگر قصد خرید این محصول را دارید می توانید با شماره تماس 57854-021 تماس حاصل فرمایید و ثبت سفارش تان را انجام دهید.

هشدارهای ایمنی اسپرینکلر مخفی واکنش سریع

اسپرینکلر مخفی واکنش سریع دارای هشدارهای ایمنی می باشد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اسپرینکلر مخفی واکنش سریع را زیر شعله مستقیم قرار ندهید.
 • دور از دسترس کودکان قرار دهید.
 • بسته به دمای محیط بالب مناسب اسپرینکلر را انتخاب کنید.

سوالات متداول اسپرینکلر مخفی واکنش سریع

فیلم نحوه عملکرد آیروسل

فیلم نحوه عملکرد آیروسل

تست ایروسل

گزارش شبکه ۳

استقبال مقامات

گزارش فرارسانه

اسپرینکلر مخفی واکنش سریع به صورت خودکار اقدام به اطفا حریق می کند. برای نصب اسپرینکلر باید ابتدا اتصالات توسط یک متخصص طراحی و اجرا شود.

اسپرینکلر برای ساختمان ها و مکان های سربسته بسیار کاربردی است و اگر نیاز به یک سیستم اطفا حریق خوب برای این مکان ها دارید، اسپرینکلر بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

نظر برخی از استفاده کنندگان درباره این محصول

محمد

اسپرینکلر واکنش سریع مخفیتون رو خریداری کردم و واقعا راضی بودم. تکنسین محترمتون زحمت کشیدند برایم نصبش کردند و از همینجا میخواهم بازهم ازشون تشکر کنم

بهروز

شرکت شمارو در نمایشگاه شناختم و اسپرینکلر ازتون خریداری کردم و از نظر کیفیتی باید بگم که بی نظیر بود و قیمتش بنظرم خیلی خوب بود. اگر جنس باکیفیت خواستید این بهترین اسپرینکلر هستش

مرتضی میری

بعد از اینکه تصمیم به خرید اسپرینکلر گرفتم اولش ایده ای نداشتم ولی با خوندن مقالاتتون در سایت از شما خریداری کردم و نسبت به هزینه ای که پرداخت کردم ازش خرید بالایی داشت

رضا

محصولاتتون واقعا محشره. مثل همیشه راضی

مریم عباس زاده مدیرعامل

هم شیلنگ اسپرینکلر و هم اسپرینکلر بغل زن ازتون خریداری کردم و راضی بودم. در هر رنگی هم بخواین تولید میکنن دوستان

لطفا جهت استعلام قیمت خرید، دریافت مشخصات فنی و کاتالوگ با شماره 57854-021 تماس بگیرید. یا در شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید

0922-697-5254

دانلود محتوا

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید

جهت ثبت درخواست شارژ کپسول آتش نشانی فرم زیر تکمیل فرمایید

  نام درخواست کننده


  نیاز به مشاوره دارید؟

  021-57854

  مشاوره - خرید و شارژ کپسول آتش نشانی داخلی 100

  مشاوره و خرید تجهیزات اعلام و اطفای حریق داخلی 108