شهر ایمن همیار می‌خواهد

شارژ کپسول آتش نشانی

جهت خرید یا شارژ کپسول آتش‌ نشانی می توانید با شماره 57854-021 تماس بگیرید

شرکت بزرگ همیار انرژی تولید کننده انواع کپسول آتش نشانی و دارای تاییدیه صلاحیت ایمنی و مجوز های لازم جهت شارژ کپسول آتش نشانی بوده که باکیفیت ترین خدمات شارژ کپسول آتش نشانی را برای شما ارائه می کند. اگر به دنبال مرکزی مطمئن برای شارژ کپسول آتش نشانی خودتان هستید، قطعا بهترین گزینه برای شما گروه صنعتی ما بوده که با دستگاه های بروز می تواند کپسول های آتش نشانی را باکیفیتی بالا شارژ نماید.

خدمات شارژ کپسول های آتش نشانی

روش شارژ کپسول آتش‌ نشانی بستگی به نوع و مدل کپسول دارد، اما به‌ طور کلی می‌ توان گفت که برای شارژ کردن کپسول‌ های آتش‌ نشانی به‌ صورت زیر عمل می‌ کنیم:

  • کپسول آتش نشانی که به کارگاه ما وارد می شود ابتدا باید گاز آن توسط دستگاه خارج شود.
  • سپس درب کپسول با استفاده از یک ابزار خاص باز می‌ شود تا به مواد شیمیایی درون آن دسترسی داشته باشیم.
  • در مرحله بعد، مواد شیمیایی جدا شده و کاهش یافته از داخل کپسول خارج می‌ شود.
  • برای شارژ کردن کپسول، مواد شیمیایی جدید به آن اضافه می‌ شود. دستگاهی که برای شارژ کپسول آتش‌ نشانی استفاده می‌ شود، معمولاً دارای یک مخزن است که در آن مواد شیمیایی جدید قرار دارد. سپس، مواد شیمیایی جدید با استفاده از ابزاری خاص، به داخل کپسول تزریق می‌ شوند.
  • پس از تزریق مواد شیمیایی جدید به کپسول، درب کپسول با استفاده از ابزار خاصی بسته می‌ شود.
  • در نهایت، کپسول آتش‌ نشانی با شارژ جدید، برای استفاده آماده می‌ شود.

در هر صورت، برای شارژ کردن کپسول‌ های آتش‌ نشانی باید از دستگاه‌ های خاص و به روش‌ های استانداردی استفاده شود تا کیفیت و کارایی کپسول حفظ شود.

شارژ کپسول آتش نشانی فوری و ارزان : 57854-021

قیمت شارژ کپسول آتش  نشانی

قیمت شارژ کپسول‌ های آتش نشانی در اکثر مراکز و شرکت ها یکسان بوده و نرخ مصوب شارژ کپسول را اتحادیه تعیین می کند. کپسول های آتش نشانی در مدل های مختلفی وجود دارند و مواد داخل این کپسول ها متفاوت بوده و به همین دلیل نیز هزینه شارژ کردن کپسول آتش نشانی یکسان نمی باشد.

جدای از مدل و نوع کپسول آتش نشانی، یکی دیگر از عواملی که در هزینه شارژ کردن کپسول آتش نشانی تاثیر می گذارد، اندازه و ظرفیت کپسول است. همانطور که می دانید، هرچه ظرفیت کپسول بیشتر باشد، مواد بیشتری نیز درون آن جای می گیرد. در ادامه می توانید قیمت شارژ کپسول آتش نشانی را مشاهده کنید.

لیست قیمت اتحادیه شارژ کپسول آتش نشانی 1403

لیست قیمت اتحادیه شارژ کپسول آتش نشانی در سال 1403 به شرح زیر است که می توانید در جدول زیر آن را مشاهده نمایید. متخصصین شارژ کپسول ما بدلیل شرایط بد اقتصادی همواره تلاش کرده اند تا کپسول های آتش نشانی را برای افراد مختلف با قیمتی مناسب تر شارژ نماید تا ایمنی محیط به دلایل مادی کاسه نشود.

لیست قیمت شارژ کپسول آتش نشانی پودر و گاز 1403  

ردیف وزن خاموش کننده هزینه شارژ (تومان)
۱ شارژ کپسول آتش نشانی 1 کیلویی پودر و گاز 120.000
۲ شارژ کپسول آتش نشانی 2 کیلویی پودر و گاز 175.000
۳ شارژ کپسول آتش نشانی 3 کیلویی پودر و گاز 245.000
۴ شارژ کپسول آتش نشانی 4 کیلویی پودر و گاز 320.000
۵ شارژ کپسول آتش نشانی 6 کیلویی پودر و گاز 425.000
۶ شارژ کپسول آتش نشانی 12 کیلویی پودر و گاز 700.000
۷ شارژ کپسول آتش نشانی 25 کیلویی پودر و گاز 1.350.000
۸ شارژ کپسول آتش نشانی 50 کیلویی پودر و گاز 2.500.000
۹ شارژ کپسول آتش نشانی 100 کیلویی پودر و گاز  4.500.000
10 شارژ کپسول آتش نشانی 250 کیلویی پودر و گاز 9.200.000

لیست قیمت شارژ کپسول آتش نشانی دی اکسید کربن (co2) 1403

ردیف وزن خاموش کننده هزینه شارژ (تومان)
۱ شارژ کپسول آتش نشانی 1 کیلویی CO2 200.000
۲ شارژ کپسول آتش نشانی 2 کیلویی CO2 200.000
۳ شارژ کپسول آتش نشانی 3 کیلویی CO2 200.000
۴ شارژ کپسول آتش نشانی 4 کیلویی CO2 370.000
۵ شارژ کپسول آتش نشانی 5 کیلویی CO2 370.000
۶ شارژ کپسول آتش نشانی 6 کیلویی CO2 370.000
۷ شارژ کپسول آتش نشانی 10 کیلویی CO2 490.000
۸ شارژ کپسول آتش نشانی 12 کیلویی CO2 570.000
۹ شارژ کپسول آتش نشانی 30 کیلویی CO2  795.000

لیست قیمت شارژ کپسول آتش نشانی آب و گاز 1403

ردیف وزن خاموش کننده هزینه شارژ (تومان)
۱ شارژ کپسول آتش نشانی 6 کیلویی آب و فوم 250.000
2 شارژ کپسول آتش نشانی 10 کیلویی آب و فوم 310.000
3 شارژ کپسول آتش نشانی 50 کیلویی آب و فوم  720.000

هزینه شارژ کپسول آتش نشانی

همانطور که در جدول بالا مشاهد کردید، قیمت مصوب اتحادیه برای هر شارژ هر نوع کپسول آتش نشانی با هر اوزانی ذکر شده است و شما کاربران عزیز می توانید با مشاهده قیمت اتحادیه، با خیالی راحت تر کپسول های خود را جهت شارژ به متخصصین ما بسپارید.

همانطور که پیش تر نیز ذکر شد، کارگاه همیار همواره سعی کرده تا بهترین کیفیت و خدمات را در کنار بهترین قیمت ارائه دهد و از این رو برای شارژ کپسول های آتش نشانی با تعداد بالا تخفیفی را در نظر گرفته است. همچنین اگر از مشتریان قدیمی سایت باشید و یا از محصولات H.E استفاده کرده باشید می توانید از این تخفیف استفاده نمایید و ایمنی محیط خودتان را با هزینه ای کم بالاتر ببرید.

افتخار همکاری با...

شارژ‌ انواع کپسول آتش‌ نشانی

شارژ کپسول‌ آتش‌ نشانی یکی مهم ترین مواردی است که باید سالانه انجام شود. کپسول های آتش نشانی امروزه برای حفظ ایمنی در همه جا، چه در بیمارستان ها، هواپیماها، سالن های ورزشی، سالن های زیبایی، مدارس و غیره مورد استفاده قرار می گیرند و از آسیب جدی به جان و مال جلوگیری می کنند.

اما این کپسول آتش نشانی را نمی توان به طور مداوم استفاده کرد، اما این کپسول ها حاوی موادی هستند که پس از مدتی نیاز به شارژ مجدد دارند و کاربر نیاز به شارژ مجدد کپسول خود دارد. تیم همیار همراه سعی کرده تا با جدیدترین متدهای روز شارژ کردن کپسول های آتش نشانی، در هزینه های شما همراهان عزیز نیز صرفه جویی به عمل آورد.

تماس با همیار انرژی

شارژ کپسول آتش‌ نشانی FM200 و FE36

کپسول های آتش نشانی FM200 و FE36 است که برای اطفا حریق های کلاس A,B,C,E,F استفاده می شوند. این نوع از کپسول های FM200 باید زودتر از 5 سال شارژ شوند اما هرساله باید توسط متخصص مورد بررسی قرار گیرند. کپسول های آتش نشانی FE36 نیز هر 10 سال باید شارژ شوند.

شارژ کپسول آتش‌ نشانی پودر و گاز

کپسول های آتش نشانی پودر و گاز، یک کپسول آتش نشانی بوده که حریق مایعات و گازهای قابل اشتعال و همچنین تجهیزات الکتریکی را به خوبی مهار می کند و در ابعاد مختلفی تولید می شود. اگر کپسول آتش نشانی پودر و گاز ABCE و BCE دارید باید بدانید که پس از گذشت یکسال باید کپسول خود را شارژ کنید تا در زمان های اضطراری بتوانید از آن استفاده کنید.

تماس با همیار انرژی

شارژ کپسول آتش‌ نشانی آب و گاز

اگر کپسول آتش نشانی آب و گاز دارید و از آن استفاده کرده اید باید بدانید که فورا باید آن را شارژ کنید. همچنین اگر کپسولتان بدون استفاده بوده نیز باید هرساله شارژ مجدد شود تا برای آتش سوزی احتمالی آماده باشد و بتوانید از آن به خوبی استفاده کنید. کپسول های آتش نشانی آب و گاز برای حریق های جامدات و مایعات قابل اشتعال مناسب است.

شارژ کپسول آتش نشانی

شارژ کپسول آتش‌ نشانی شیمیایی مرطوب

کپسول های شیمیایی مرطوب یکی دیگر از کپسول های آتش نشانی بوده که برای جامدات و مایعات قابل اشتعال بسیار مناسب می باشند. این کپسول آتش نشانی می تواند حریق های A,B,C,E,F را اطفا کند.

اگر کپسول آتش نشانی شیمیایی مرطوب دارید و از آن استفاده کرده اید، باید فورا آن را شارژ کنید تا در حوادث بعدی به کمک شما بیاید. این کپسول هر 5 سال یکبار نیاز به شارژ دارد.

زمان شارژ کپسول آتش نشانی

بهترین زمان برای شارژ کپسول آتش‌ نشانی زمانی است که کپسول آتش نشانی خالی است و نیاز به شارژ مجدد دارد. به طور کلی، بهتر است کپسول‌ های آتش‌ نشانی همیشه در حالت شارژ باشند تا در صورت بروز حریق، خیلی سریعتر بتوان حریق را کنترل کرد.

کپسول‌ های آتش‌ نشانی باید مطابق با استانداردهای ملی و بین‌ المللی، دوره‌ای شارژ شو ند تا در صورت بروز حریق، به درستی عمل کنند. دوره شارژ کپسول‌ های آتش‌ نشانی برای هر نوع کپسول و محیط استفاده متفاوت است و می‌ تواند بین یک تا پنج سال باشد.

در هر صورت باید به خاطر داشت که شارژ کپسول های آتش نشانی نیاز به دانش فنی و تخصصی دارند و بهتر است این کار فقط توسط کارشناسان آتش نشانی یا تکنسین های متخصص همیار انجام شود.

ویدئو نحوه شارژ کپسول آتش نشانی

اهمیت شارژ کپسول آتش‌ نشانی

شارژ کپسول آتش نشانی بسیار مهم است زیرا اگر کپسول به درستی شارژ نشود ممکن است دستگاه در هنگام آتش سوزی بی اثر باشد و آتش را خاموش نکند. همچنین در صورت شارژ بیش از حد یا شارژ کم خاموش کننده، راندمان خاموش کننده کاهش می یابد.

همچنین لازم به ذکر است که کپسول های آتش نشانی باید با مواد شیمیایی مناسب و طبق دستورالعمل شرکت سازنده پر شوند. کپسول های آتش نشانی می توانند خطرناک باشند و در صورت استفاده از مواد شیمیایی نامناسب می توانند به شما و دیگران آسیب برسانند.

از آنجایی که شارژ کپسول های آتش نشانی نیاز به دانش فنی و حرفه ای دارد، بهتر است هرگز خودتان کپسول های آتش نشانی را شارژ نکنید و در صورت نیاز به این خدمات به صاحبان و تکنسین های مجرب همیار انرژی تماس بگیرید.

دریافت مشاوره تخصصی رایگان و دریافت پیش فاکتور : 57854-021

شارژ کپسول آتش نشانی در محل

خدمات شارژ کپسول آتش نشانی توسط تیم ما در محل مشتری ارائه نمی گردد زیرا شارژ کپسول نیازمند دستگاه های مختلف بوده و به هیچ عنوان امکان شارژ کپسول در محل و به صورت سیار وجود ندارد.

پس از ثبت درخواست شما، پیک مجموعه در سریعترین زمان ممکن در محل شما حاضر شده و کپسول آتش نشانی را تحویل می گیرد و در کمترین زمان ممکن کپسول شارژ شده و در محل شما تحویلتان خواهد شد.

مراکز شارژ کپسول آتش‌ نشانی در تهران

پیک مجموعه کپسول های آتش نشانی شما را از درب منزل تحویل می گیرد و پس از شارژ کردن کپسول، آن را به شما تحویل می دهد. گروه صنعتی ما همواره سعی داشته تا نیازهای شما کاربران عزیز را از سرتاسر ایران در خصوص شارژ کپسول آتش نشانی رفع کند.

اگر نمی توانید حضورا کپسول آتش نشانی را به دفاتر ما بیاورید، اصلا نگران نباشید و از خدمات حمل و نقل ما به سادگی تمام استفاده کنید. اگر در تهران هستید، می توانید به سادگی در این محلات از خدمات حرفه ی ما استفاده کنید:

شارژ کپسول در شرق تهران:

از جمله محله های شرق تهران که می توانند از خدمات حرفه ای شارژ کپسول ما استفاده نمایند، شامل:

رسالت، نارمک، مجیدیه، هروی، بنی هاشم، شمس آباد، نوبنیاد، پاسداران، شهرک شهید بهشتی، شهرک امام خمینی، حکیمیه، سازمان آب ، اتحاد، گلشن دوست، میدان پروین، سه راه استخر، زین الدین، تهرانپارس، استقلال، شهرک امید، قنات کوثر،

هنگام، سراج، تکاوران، دلاوران، اردیبهشت، شهید باقری، فرجام، میدان شقایق، دردشت، شهید آیت، خیابان دماوند، سبلان، تهران نو،، مسیل جاجرود، مسیل منوچهری، نیروی هوایی، امامت، زینبیه، قصر فیروزه، پیروزی، نیروی هوایی، زمزم، میدان شهداء، پرستار، ائمه اطهار، محلاتی، ۱۷ شهریور، آهنگ

شارژ کپسول در غرب تهران:

مشتریان عزیزی که در غرب تهران ساکن هستند، می توانند در نقاط زیر از خدمات حرفه ای مجموعه ما استفاده نمایند:

پونک، بلوار فردوس، باغ فیض، چیتگر، جنت آباد، تهرانسر، تهران ویلا، سعادت آباد، ستارخان، دهکده المپیک، دریان نو، شهرک اکباتان، شهران، شهر زیبا، شهر آرا، طرشت، صادقیه، شهرک گلستان، شهرک غرب، شریف، زیبادشت، گیشا، مرزداران، شهرک آزادی، آزادشهر، شهرک شهید باقری، مهرآباد، شهرک دریا، فتح، شهید دستغیب، دکتر هوشیار، استاد معین، باغ فیض، اشرفی اصفهانی، آیت الله کاشانی، شمشیری

شارژ کپسول آتش نشانی

شارژ کپسول در شمال تهران

خدمات شرکت ما در شمال تهران در محله های زیر ارائه می گردد:

دروس، قلهک، نیاوران، تجریش، لویزان، ازگل، جماران، زرگنده، مبارک‌آباد، حسین‌آباد، سوهانک، مینی سیتی، محمودیه، آجودانیه، زعفرانیه، اقدسیه، دزاشیب، داودیه، کامرانیه، فرمانیه، اوین، ولنجک، الهیه، جردن، ونک، درکه، ظفر

شارژ کپسول آتش نشانی

شارژ کپسول در جنوب تهران

در صورتی که نیاز به استفاده از خدمات شارژ کپسول آتش نشانی ما در جنوب تهران دارید، می توانید در نقاط زیر از این خدمات ما استفاده نمایید:

امیریه، شاپور، امیربهادر، منیریه، خراسان، سیروس، مولوی، بازار تهران، شوش، افسریه، مشیریه، دروازه غار، شهرک مسعودیه، اتابک، نازی‌ آباد، یاخچی‌ آباد، خزانه بخارایی، جوادیه، امام زاده حسن، آذری، خزانه فلاح، شهرک ولیعصر، یافت آباد، شهرک شریعتی، عبدل آباد، شهرک رسالت، خانی آباد نو، صالح آباد، نعمت آباد، خاوران، عبدالعظیم حسنی، کوی سیزده آبان، امام زاده عبدالله، کیان شهر، دولت‌ آباد، شهر ری

شارژ کپسول در مرکز تهران

شارژ کپسول آتش نشانی در مرکز تهران در مناطق زیر ارائه می دهد:

عباس‌آباد، جلفا، امیرآباد، یوسف آباد، بهجت آباد، زرتشت، بهارشیراز، خواجه عبدالله، آپادانا، سهروردی، تخت طاووس، طالقانی، هفت تیر، توپخانه، استانبول، جمهوری، توحید، آرژانتین، فاطمی، باغ صبا، لاله زار، دامپزشکی، هاشمی، آذربایجان، جیحون، ولیعصر، فردوسی، انقلاب، کارگر، دروازه دولت

نیاز به مشاوره دارید با تکمیل فرم زیر کارشناسان با شما تماس خواهند گرفت

مجوزها

0223
ISO 45001
69885
ISO 14001
01452
ISO 9001
236
ISO IMS
iso
پروانه استاندارد

حسن انجام کار

پیشگامان انرژی - پارس سقائیان
پیشگامان انرژی
آفراز صنعت توس - آیروسل
آفراز صنعت توس
شرکت شاتل
شرکت شاتل
دل افروز - مجموعه ورزشی کوثر ولایت - شارژ کپسول
مجموعه ورزشی کوثر ولایت
حسن انجام کار -مترو
مترو تهران
قیمت شارژ کپسول آتش نشانی

قیمت شارژ کپسول‌ های آتش نشانی در اکثر مراکز و شرکت ها یکسان بوده و نرخ مصوب شارژ کپسول را اتحادیه تعیین می کند. کپسول های آتش نشانی در مدل های مختلفی وجود دارند و مواد داخل این کپسول ها متفاوت بوده و به همین دلیل نیز هزینه شارژ کردن کپسول آتش نشانی یکسان نمی باشد.

انواع کپسول آتش نشانی عموما بر اساس نوع ماده شیمیایی و کاربردهای آن‌ها تقسیم بندی می‌شوند. برخی از انواع کپسول آتش نشانی عبارتند از:

بهترین زمان برای شارژ کپسول آتش‌ نشانی زمانی است که کپسول آتش نشانی خالی است و نیاز به شارژ مجدد دارد. به طور کلی، بهتر است کپسول‌ های آتش‌ نشانی همیشه در حالت شارژ باشند تا در صورت بروز حریق، خیلی سریعتر بتوان حریق را کنترل کرد.

تیم متخصص شارژ کپسول آتش نشانی همیار انرژی با دارا بودن بهترین و بروزترین دستگاه ها توانسته کیفیتی متمایز را از شارژ کپسول آتش نشانی در تهران ارائه دهد. هرکجای تهران هستید، می توانید با شماره تماس 57854-021 تماس بگیرید و درخواستتان را ثبت کنید تا در سریع ترین زمان ممکن پیک مجموعه در محل شما جهت جمع آوری حاضر شود.

نمایش ویدیو درباره نحوه عملکرد سیستم اسپرینکلر
نمایش ویدیو درباره تست آیروسل دستی همیار انرژی
نمایش ویدیو درباره آموزش استفاده از کپسول آتش نشانی

5 دیدگاه دربارهٔ «شارژ کپسول آتش نشانی»

  1. یونس امیری پور

    بعد از تماس خیلی سریع پیکشون در محل حاضر شد و بعد از 2 روز کپسول رو درب منزل بهم تحویل دادن. از کیفیت کار راضی هستم و پیشنهاد میکنم

  2. دوبار تا به حال کپسول هایم را جهت شارژ نزد همیار انرژی اوردم و راضی بودم. تشکر از دکتر انتظاری بابت تیم خوب و سایت خوبشون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۷ رای

دانلود محتوا

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید
پیمایش به بالا