همیار انرژی
 • شارژ کپسول آتش نشانی

  جهت خرید و مشاوره تجهیزات اعلام حریق میتوانید با شماره 57854-021 تماس بگیرید

  شارژ کپسول آتش نشانی یکی از حساس ترین کارها می باشد زیرا با جان و مال انسان ها در ارتباط است. اگر کپسول آتش نشانی دارید باید بدانید که کپسول های آتش نشانی باید هر چندوقت یکبار شارژ شوند و همیار انرژی با کادری مجرب، خدمات شارژ را با بهترین قیمت برای شما کاربران عزیز انجام می دهد.

  شارژ کپسول آتش نشانی

  کپسول های آتش نشانی یکی از ابزارهایی هستند که امروزه برای حفظ ایمنی در همه جا، چه در بیمارستان ها، هواپیماها، سالن های ورزشی، سالن های زیبایی، مدارس و غیره مورد استفاده قرار می گیرند و از آسیب جدی به جان و مال جلوگیری می کنند.

  اما این کپسول های آتش نشانی را نمی توان به طور مداوم استفاده کرد، اما این کپسول ها حاوی موادی هستند که پس از مدتی نیاز به شارژ مجدد دارند و کاربر نیاز به شارژ مجدد کپسول خود دارد. همیار انرژی همراه سعی کرده تا با جدیدترین متدهای روز شارژ کردن کپسول های آتش نشانی، در هزینه های شما همراهان عزیز نیز صرفه جویی به عمل آورد.

  شارژ کپسول آتش نشانی


  شارژ کپسول آتش نشانی FM200 و FE36

  کپسول های آتش نشانی FM200 و FE36 است که برای اطفا حریق های کلاس A,B,C,E,F استفاده می شوند. این نوع از کپسول های FM200 باید زودتر از 5 سال شارژ شوند اما هرساله باید توسط متخصص مورد بررسی قرار گیرند. کپسول های آتش نشانی FE36 نیز هر 10 سال باید شارژ شوند.

  شارژ کپسول آتش نشانی پودر و گاز

  کپسول های آتش نشانی پودر و گاز، یک کپسول آتش نشانی بوده که حریق مایعات و گازهای قابل اشتعال و همچنین تجهیزات الکتریکی را به خوبی مهار می کند و در ابعاد مختلفی تولید می شود. اگر کپسول آتش نشانی پودر و گاز ABCE و BCE دارید باید بدانید که پس از گذشت یکسال باید کپسول خود را شارژ کنید تا در زمان های اضطراری بتوانید از آن استفاده کنید.


  شارژ کپسول آتش نشانی آب و گاز

  اگر کپسول آتش نشانی آب و گاز دارید و از آن استفاده کرده اید باید بدانید که فورا باید آن را شارژ کنید. همچنین اگر کپسولتان بدون استفاده بوده نیز باید هرساله شارژ مجدد شود تا برای آتش سوزی احتمالی آماده باشد و بتوانید از آن به خوبی استفاده کنید. کپسول های آتش نشانی آب و گاز برای حریق های جامدات و مایعات قابل اشتعال مناسب است.

  شارژ کپسول آتش نشانی


  شارژ کپسول آتش نشانی شیمیایی مرطوب

  کپسول های شیمیایی مرطوب یکی دیگر از کپسول های آتش نشانی بوده که برای جامدات و مایعات قابل اشتعال بسیار مناسب می باشند. این کپسول آتش نشانی می تواند حریق های A,B,C,E,F را اطفا کند.

  اگر کپسول آتش نشانی شیمیایی مرطوب دارید و از آن استفاده کرده اید، باید فورا آن را شارژ کنید تا در حوادث بعدی به کمک شما بیاید. این کپسول هر 5 سال یکبار نیاز به شارژ دارد.

  زمان شارژ کپسول آتش نشانی

  بهترین زمان برای شارژ کپسول آتش نشانی زمانی است که کپسول آتش نشانی خالی است و نیاز به شارژ مجدد دارد. به طور کلی، بهتر است کپسول‌ های آتش‌ نشانی همیشه در حالت شارژ باشند تا در صورت بروز حریق، خیلی سریعتر بتوان حریق را کنترل کرد.

  در هر صورت باید به خاطر داشت که شارژ کپسول های آتش نشانی نیاز به دانش فنی و تخصصی دارند و بهتر است این کار فقط توسط کارشناسان آتش نشانی یا تکنسین های متخصص همیار انرژی انجام شود.

  اهمیت شارژ کپسول آتش نشانی

  شارژ کپسول آتش نشانی بسیار مهم است زیرا اگر کپسول به درستی شارژ نشود ممکن است دستگاه در هنگام آتش سوزی بی اثر باشد و آتش را خاموش نکند. همچنین در صورت شارژ بیش از حد یا شارژ کم خاموش کننده، راندمان خاموش کننده کاهش می یابد.

  همچنین لازم به ذکر است که کپسول های آتش نشانی باید با مواد شیمیایی مناسب و طبق دستورالعمل شرکت سازنده پر شوند. کپسول های آتش نشانی می توانند خطرناک باشند و در صورت استفاده از مواد شیمیایی نامناسب می توانند به شما و دیگران آسیب برسانند.

  از آنجایی که شارژ کپسول های آتش نشانی نیاز به دانش فنی و حرفه ای دارد، بهتر است هرگز خودتان کپسول های آتش نشانی را شارژ نکنید و در صورت نیاز به این خدمات به صاحبان و تکنسین های مجرب همیار انرژی تماس بگیرید.

  مراکز شارژ کپسول آتش نشانی در تهران

  همیار انرژی کپسول های آتش نشانی را از درب منزل شما تحویل می گیرد و پس از شارژ کردن کپسول، آن را به شما تحویل می دهد. همیار انرژی همواره سعی داشته تا نیازهای شما کاربران عزیز را از سرتاسر ایران در خصوص شارژ کپسول آتش نشانی رفع کند. اگر نمی توانید حضورا کپسول آتش نشانی را به دفاتر همیار انرژی بیاورید، اصلا نگران نباشید و از خدمات حمل و نقل ما به سادگی تمام استفاده کنید. اگر در تهران هستید، می توانید به سادگی در این محلات از خدمات همیار انرژی استفاده کنید:

  شارژ کپسول در شرق تهران:

  از جمله محله های شرق تهران که می توانند از خدمات همیار انرژی استفاده نمایند، شامل:

  رسالت، نارمک، مجیدیه، هروی، بنی هاشم، شمس آباد، نوبنیاد، پاسداران، شهرک شهید بهشتی، شهرک امام خمینی، حکیمیه، سازمان آب ، اتحاد، گلشن دوست، میدان پروین، سه راه استخر، زین الدین، تهرانپارس، استقلال، شهرک امید، قنات کوثر، هنگام، سراج، تکاوران، دلاوران، اردیبهشت، شهید باقری، فرجام، میدان شقایق، دردشت، شهید آیت، خیابان دماوند، سبلان، تهران نو،، مسیل جاجرود، مسیل منوچهری، نیروی هوایی، امامت، زینبیه، قصر فیروزه، پیروزی، نیروی هوایی، زمزم، میدان شهداء، پرستار، ائمه اطهار، محلاتی، ۱۷ شهریور، آهنگ

  شارژ کپسول در غرب تهران:

  مشتریان عزیزی که در غرب تهران ساکن هستند، می توانند در نقاط زیر از خدمات همیار انرژی استفاده نمایند:

  پونک، بلوار فردوس، باغ فیض، چیتگر، جنت آباد، تهرانسر، تهران ویلا، سعادت آباد، ستارخان، دهکده المپیک، دریان نو، شهرک اکباتان، شهران، شهر زیبا، شهر آرا، طرشت، صادقیه، شهرک گلستان، شهرک غرب، شریف، زیبادشت، گیشا، مرزداران، شهرک آزادی، آزادشهر، شهرک شهید باقری، مهرآباد، شهرک دریا، فتح، شهید دستغیب، دکتر هوشیار، استاد معین، باغ فیض، اشرفی اصفهانی، آیت الله کاشانی، شمشیری

  شارژ کپسول آتش نشانی


  شارژ کپسول در شمال تهران

  خدمات همیار انرژی در شمال تهران در محله های زیر ارائه می گردد:

  دروس، قلهک، نیاوران، تجریش، لویزان، ازگل، جماران، زرگنده، مبارک‌آباد، حسین‌آباد، سوهانک، مینی سیتی، محمودیه، آجودانیه، زعفرانیه، اقدسیه، دزاشیب، داودیه، کامرانیه، فرمانیه، اوین، ولنجک، الهیه، جردن، ونک، درکه، ظفر

  شارژ کپسول در جنوب تهران

  در صورتی که نیاز به استفاده از خدمات همیار انرژی در جنوب تهران دارید، می توانید در نقاط زیر از این خدمات ما استفاده نمایید:

  امیریه، شاپور، امیربهادر، منیریه، خراسان، سیروس، مولوی، بازار تهران، شوش، افسریه، مشیریه، دروازه غار، شهرک مسعودیه، اتابک، نازی‌ آباد، یاخچی‌ آباد، خزانه بخارایی، جوادیه، امام زاده حسن، آذری، خزانه فلاح، شهرک ولیعصر، یافت آباد، شهرک شریعتی، عبدل آباد، شهرک رسالت، خانی آباد نو، صالح آباد، نعمت آباد، خاوران، عبدالعظیم حسنی، کوی سیزده آبان، امام زاده عبدالله، کیان شهر، دولت‌ آباد، شهر ری

  شارژ کپسول در مرکز تهران

  شارژ کپسول توسط همیار انرژی در مرکز تهران در مناطق زیر ارائه می دهد:

  عباس‌آباد، جلفا، امیرآباد، یوسف آباد، بهجت آباد، زرتشت، بهارشیراز، خواجه عبدالله، آپادانا، سهروردی، تخت طاووس، طالقانی، هفت تیر، توپخانه، استانبول، جمهوری، توحید، آرژانتین، فاطمی، باغ صبا، لاله زار، دامپزشکی، هاشمی، آذربایجان، جیحون، ولیعصر، فردوسی، انقلاب، کارگر، دروازه دولت

  شارژ کپسول آتش نشانی در محل

  همیار انرژی، خدمات شارژ کپسول در محل را ارائه نمی دهد و پیک مجموعه در سریعترین زمان ممکن در محل شما حاضر شده و کپسول آتش نشانی را تحویل می گیرد و در کمترین زمان ممکن کپسول شارژ شده و در محل تحویل مشتری می شود.

  قیمت شارژ کپسول آتش نشانی

  قیمت شارژ کپسول‌ های آتش نشانی در اکثر مراکز و شرکت ها یکسان بوده و نرخ مصوب شارژ کپسول را اتحادیه تعیین می کند. کپسول های آتش نشانی در مدل های مختلفی وجود دارند و مواد داخل این کپسول ها متفاوت بوده و به همین دلیل نیز هزینه شارژ کردن کپسول آتش نشانی یکسان نمی باشد.

  جدای از مدل و نوع کپسول آتش نشانی، یکی دیگر از عواملی که در هزینه شارژ کردن کپسول آتش نشانی تاثیر می گذارد، اندازه و ظرفیت کپسول است. همانطور که می دانید، هرچه ظرفیت کپسول بیشتر باشد، مواد بیشتری نیز درون آن جای می گیرد. در ادامه می توانید قیمت شارژ کپسول آتش نشانی را مشاهده کنید.

  قیمت شارژ کپسول آتش نشانی پودر و گاز BC

   

  ردیف وزن خاموش کننده هزینه شارژ (تومان)
  ۱ شارژ کپسول 1 کیلویی پودر و گاز 81.000
  ۲ شارژ کپسول 2 کیلویی پودر و گاز 117.000
  ۳ شارژ کپسول 3 کیلویی پودر و گاز 163.000
  ۴ شارژ کپسول 4 کیلویی پودر و گاز 213.000
  ۵ شارژ کپسول 6 کیلویی پودر و گاز 295.000
  ۶ شارژ کپسول 12 کیلویی پودر و گاز 485.000
  ۷ شارژ کپسول 25 کیلویی پودر و گاز 999.000
  ۸ شارژ کپسول 50 کیلویی پودر و گاز 1.930.000
  ۹ شارژ کپسول 100 کیلویی پودر و گاز  3.465.000
  10 شارژ کپسول 250 کیلویی پودر و گاز 7.804.000


  قیمت شارژ کپسول آتش نشانی دی اکسید کربن (co2)

   

  ردیف وزن خاموش کننده هزینه شارژ (تومان)
  ۱ شارژ کپسول 1 کیلویی CO2  
  ۲ شارژ کپسول 2 کیلویی CO2 98.500
  ۳ شارژ کپسول 3 کیلویی CO2 121.000
  ۴ شارژ کپسول 4 کیلویی CO2 145.000
  ۵ شارژ کپسول 5 کیلویی CO2 163.500
  ۶ شارژ کپسول 6 کیلویی CO2 205.400
  ۷ شارژ کپسول 10 کیلویی CO2 297.000
  ۸ شارژ کپسول 12 کیلویی CO2 357.000
  ۹ شارژ کپسول 30 کیلویی CO2  747.000
  10 شارژ کپسول 50 کیلویی CO2  


  قیمت شارژ کپسول آتش نشانی آب و گاز

   

  ردیف وزن خاموش کننده هزینه شارژ (تومان)
  ۱ شارژ کپسول 6 کیلویی آب و فوم 150.000
  2 شارژ کپسول 10 کیلویی آب و فوم 170.000
  3 شارژ کپسول 50 کیلویی آب و فوم  400.000

  نیاز به مشاوره دارید با تکمیل فرم زیر کارشناسان با شما تماس خواهند گرفت

       

       


   عدد مناسب قرار دهید 14 + = 20

   خدمات شارژ کپسول:

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   84 + = 94

   دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

   میانگین امتیازات ۵ از ۵
   از مجموع ۲ رای

   دانلود محتوا

   لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید

   جهت ثبت درخواست شارژ کپسول آتش نشانی فرم زیر تکمیل فرمایید

    نام درخواست کننده


    نیاز به مشاوره دارید؟

    021-57854

    مشاوره - خرید و شارژ کپسول آتش نشانی داخلی 100

    مشاوره و خرید تجهیزات اعلام و اطفای حریق داخلی 108