شهر ایمن همیار می‌خواهد

آیا کپسول آتش نشانی نیاز به شارژ دارد؟

آیا کپسول آتش نشانی نیاز به شارژ دارد؟

کپسول های آتش نشانی از آن دسته تجهیزات اطفا حریق هستند که پس از گذشت مدتی نیاز به شارژ مجدد دارند تا بتوانند بهترین بازدهی را در زمان آتش سوزی داشته باشند. همچنین اگر از کپسول آتش نشانی خود استفاده کنید نیز باید سریعا آن را شارژ کنید. در ادامه همراه همیار انرژی باشید تا به سوال آیا کپسول آتش نشانی نیاز به شارژ داد؟ پاسخ دهیم.

خلاصه ای از آیا کپسول آتش نشانی نیاز به شارژ دارد؟

 
با مطالعه جدول زیر، اطلاعات کامل این مقاله را فرا می گیرید و همچنین وقت کمتری از شما گرفته می شود.

زمان شارژ کپسول آتش نشانی
  • زمان شارژ کپسول های آتش نشانی یکسال است.
اهمیت شارژ کپسول آتش نشانی
  • اگر کپسول آتش نشانی شارژ مجدد نشوند، عملکرد خوبی از خود نشان نمی دهند.
تاریخ انقضاء کپسول های آتش‌ نشانی
  • بسته به برند سازنده کپسول آتش نشانی، طول عمر آن فرق می کند.
  • در زمان شارژ کپسول، تمامی موارد نظیر نشتی و … بررسی می شوند.

برای خرید تجهیزات آتش نشانی، تجهیزات اعلام حریق، تجهیزات اطفا حریق، تجهیزات ایمنی و همچنین شارژ کپسول بر روی لینک های مورد نظر کلیک کنید.

تماس با همیار انرژی

زمان شارژ کپسول آتش نشانی

کپسول های آتش نشانی دارای انواع مختلفی هستند که هرکدام می توانند حریق خاصی را اطفا کنند. کپسول های آتش نشانی ABC، BC و آب و گاز و آب و فوم و … باید هر یک سال یکبار شارژ مجدد شوند تا برای آتش سوزی های احتمالی آماده باشند. کپسول های آتش نشانی FM200 و FE36 نیز باید هر ۵ سال و هر ۱۰ سال شارژ شوند ولی باید توسط یک متخصص هرساله چک شوند.

اگر قصد خرید کپسول آتش نشانی را دارید و یا کپسول آتش نشانی در دفتر، شرکت و ساختمان و … دارید، باید لیبل محصول را چک کنید تا از زمان دقیق شارژ مجدد اطلاع داشته باشید. همچنین لازم به ذکر است که اگر کپسول آتش نشانی خود را در موعد مقرر شارژ مجدد نکنید و تمامی موارد کپسول آتش نشانی توسط متخصص چک نشود، در زمان های اضطراری قطعا عملکرد عالی را تحویل نخواهید گرفت.

اهمیت شارژ کپسول آتش نشانی

در اکثر منازل، دفاتر، شرکت ها و … کپسول آتش نشانی وجود ندارد و بسیاری از افراد به این محصول بسیار کاربردی اطفا حریق اصلا توجهی نمی کنند. لازم به ذکر است، زمانی که آتش در منزل و یا محل کارتان به وجود بیاید تازه قدر داشتن یک کپسول آتش نشانی را خواهید دانست. همچنین شارژ نکردن کپسول آتش نشانی در موعد مقرر نیز فرقی با نداشتن آن ندارد.

کپسول های آتش نشانی شاید مدت های طولانی استفاده نشوند ولی باید در زمان مشخص شده شارژ مجدد شوند. اما اگر کپسول شما شارژ نشده باشد، تنها کافی است یک آتش سوزی کوچک اتفاق بیافتد، همین آتش سوزی کوچک می تواند به آتش سوزی بزرگ تبدیل شود و با جان و مال شما بازی کند. در فرآیند شارژ کپسول آتش‌نشانی، تمامی قطعات کپسول بررسی می شوند و در صورت مشکل تعمیر و یا تعویض می شوند.

آیا کپسول آتش نشانی نیاز به شارژ دارد؟

آموزش گزارش آتش سوزی

تاریخ انقضاء کپسول های آتش‌ نشانی

کپسول های آتش نشانی یکی از کاربردی ترین تجهیزات اطفا حریق هستند و شاید یکی از این کپسول ها را در خانه تان داشته باشید. کپسول های آتش نشانی به مرور زمان کاربرد خود را از دست می دهند و برای اینکه بتوانند همانند روز اول کاربرد داشته باشند، باید هرسال شارژ مجدد شوند. همواره سعی کنید کپسول های آتش نشانی خود را در سر موعد مقرر برای شارژ ارسال کنید تا از مشکلات احتمالی پیش رو در امان باشید.

اگر قصد شارژ کردن سیلندر آتش نشانی را دارید، شرکت همیار انرژی یکی از معتبرترین شرکت هایی است که می توانید کپسول آتش نشانی تان را با خیالی راحت به آن بسپارید. همچنین همیار انرژی کپسول های آتش نشانی امانی را در اختیار مشتری قرار می دهد تا در زمان شارژ سیلندر آتش نشانی بتواند از آنها در مواقع اضطراری استفاده کند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نیاز به مشاوره دارید با تکمیل فرم زیر کارشناسان با شما تماس خواهند گرفت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود محتوا

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید
پیمایش به بالا