شهر ایمن همیار می‌خواهد

آیروسل دستی همیار انرژی

آیروسل دستی

آیروسل دستی یکی از اختراعات شرکت همیار انرژی می باشد که دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشد. این محصول با استفاده از گاز می تواند تمامی حریق های کوچک را اطفا کند. در ادامه همراه همیار انرژی باشید تا به آیروسل دستی همیار انرژی بپردازیم.

برای خرید تجهیزات آتش نشانی، تجهیزات اعلام حریق، تجهیزات اطفا حریق، تجهیزات ایمنی و همچنین شارژ کپسول بر روی لینک های مورد نظر کلیک کنید.

تماس با همیار انرژی

آیروسل دستی

آیروسل دستی مناسب جهت اطفاء حریق دستی تجهیزات حساس مانند سرورها، تجهیزات الکترونیکی و تابلو برق های حساس و… کاربرد دارند. این دستگاه از مواد معدنی پایدار تشکیل شده استاین دستگاه تحت فشار نمی باشد.

دستگاه از یک استوانه کوچک، فشرده و سبک است: قسمت بالایی دستگاه یک لوله فلزی است که حاوی خاموش کننده است. قسمت پایینی دستگاه از پلاستیک تشکیل شده و به عنوان دسته نگهدارنده عمل می‌کند.

در آیروسل دستی با خروج گاز از آن با قطع زنجیره واکنش آتش (“کاتالیزور خودکارآتش) اطفاء حریق می کند. جت آئروسل زمانی شروع به کار می‌کند که با فرمان کاربر عملیات اطفاء حریق شروع شده باشد.

این فرآیند به FSS اجازه می دهد تا انواع آتش سوزی ها را از طریق اشباع خاموش کند. تخریب زیستی آهسته آن در محیط باعث جلوگیری از آتش سوزی های بعدی می شود. فرآیند خاموش کردن شامل دو واکنش مختلف است: یکی فیزیکی و دیگری شیمیایی. واکنش فیزیکی به تمایل پتاسیم برای اکسید شدن سریع در هوا مربوط می شود.

آیروسل دستی

 

حفاظت فوری در برابر آتش بدون نیاز به سرویس

واکنش شیمیایی از طریق پیوند پایدار بین ذرات پتاسیم و ذرات احتراق آتش ایجاد می شود. از طریق این دو واکنش، یک فرآیند اکسیداسیون سریع انجام می شود و فورا جت را از حالت جامد به حالت گازی تبدیل می کند. این اتم ها می توانند هر ذره آزاد دیگری را که توسط فرآیند احتراق واکنش زنجیره ای آتش تولید می شود، رهگیری و قطع کنند. پتاسیم به دلیل انرژی های یونیزاسیون ضعیف، دارای خواص بازدارنده قوی است. آیروسل دستی به سطوح و اجسامی که روی آن ها استفاده می شود آسیب نمی رساند. نیازی به سرویس و شارژ مجدد ندارد و مناسب برای انواع آتش سوزی های کلاس های مختلف می‌باشد.

نحوه استفاده از آیروسل دستی به صورت زیر می باشد:

برای فعال سازی این خاموش کننده، قسمت محافظ شفاف را بچرخانید تا دکمه قرمز رنگ آزاد شود، خروجی دستگاه خاموش کننده را در فاصله یک متری به سمت شعله بگیرید، دکمه را برای سه ثانیه فشار دهید و تا تخلیه کامل گاز به سمت حریق نگه دارید.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

همیار انرژی در شبکه های اجتماعی

0912-8932367

مقالات بیشتر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین برندهای تجهیزات اعلام حریق

بهترین برندهای تجهیزات اعلام حریق

 تجهیزات اعلام حریق یکی از بهترین تجهیزات در زمینه تجهیزات ایمنی و آتش نشانی هستند…

آموزش نگهداری صحیح از دتکتور

آموزش نگهداری صحیح از دتکتور

دتکتور دود یکی از کاربردی ترین تجهیزات اعلام حریق است که می تواند جان بسیاری…

دتکتور دود چیست؟

دتکتور دود چیست؟

دتکتور یا (Detector) یکی از سیستم های اعلام حریق است که برای کشف آتش سوزی…

دانلود محتوا

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید
پیمایش به بالا