شهر ایمن همیار می‌خواهد

شیر فلکه آتش نشانی

شیر فلکه آتش نشانی

اگر در منزل هوزریل آتش نشانی داشته باشید و یا شیر فلکه های آتش نشانی را مشاهده کرده باشید، به خوبی می دانید از کارایی این محصول آگاهی دارید. در ادامه همراه همیار انرژی باشید تا به شیر فلکه آتش نشانی بپردازیم.

برای خرید تجهیزات آتش نشانی، تجهیزات اعلام حریق، تجهیزات اطفا حریق، تجهیزات ایمنی و همچنین شارژ کپسول بر روی لینک های مورد نظر کلیک کنید.

تماس با همیار انرژی

شیر فلکه آتش نشانی

شیر فلکه آتش نشانی وسیله ای است که جریان نیمه جامد، مایع یا گاز را تنها در یک جهت پاشش می دهد. این ابزار آتش نشانی، در سیستم های مختلف از لوله کشی منازل تا ساختمان های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. شیر فلکه ها اغلب برای مدیریت جریان‌ آب و مواد اطفا کننده مورد استفاده قرار می گیرند. آن ها صرفاً به تغییرات فشار آب یا مواد اطفا کننده متکی هستند.

برای مثال هر سیستم اسپرینکلر آتش نشانی برای استفاده فوری در مواقع اضطراری آتش سوزی به یک منبع قابل اعتماد آب نیاز دارد. اکثر سیستم های اسپرینکلر آتش نشانی از ترکیبی از منابع آب شهری و اتصالات آتش نشانی برای تامین آب به سر اسپرینکلرها استفاده می کنند. با وجود اینکه چندین منبع آب، قابلیت اطمینان بیشتری را برای سیستم های حفاظت دربرابر آتش فراهم می کنند، می توانند مشکل ساز نیز باشند. آب آشامیدنی ممکن است توسط آب لوله های آتش نشانی آلوده شود، یا آب کثیف از لوله های آبپاش آتش نشانی ممکن است در خیابان های مجاور سرازیر شود.

"</p

این شیرها برای حفاظت در برابر آتش از وقوع این جریان معکوس ناخواسته آب که به جریان برگشتی معروف است، جلوگیری می کند. بسیاری از شیر فلکه های آتش نشانی دارای یک کلاپر لولایی با فنر هستند که شیر را بسته نگه می دارد تا زمانی که منبع آب باز شود. این کلاپرها فقط در یک جهت باز می شوند: وقتی این جریان ها معکوس می شوند (یا تقریباً متوقف می شوند)، فنر کلاپر را به یک شی لاستیکی فشار می دهد و یک مهر و موم ضد آب تشکیل می  دهد.

“1 – “1/2 1 – “2 – “2.5 – “4

شیر فلکه “1/2 1 در دو مدل منبع کوچک یا (650 گرمی) و منبع بزرگ یا (900 گرمی) می باشد.

شیر گازی یا شیر جعبه هوزریل

“3/4 برنجی و آلومینیم – فشار قوی و معمولی

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نیاز به مشاوره دارید با تکمیل فرم زیر کارشناسان با شما تماس خواهند گرفت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود محتوا

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید
پیمایش به بالا