شهر ایمن همیار می‌خواهد

دیزل ژنراتور اضطراری آتش نشانی

معدات السلامة في مكافحة الحرائق

دیزل ژنراتور چیست؟ دیزل ژنراتور اضطراری آتش نشانی یا مولد دیزل به ترکیبی از موتور دیزل ها، ژنراتور و انواع متعلقات فرعی از قبیل اطاقک پوشاننده جهت محافظت و کاهش صدا، هیتر های ضد رطوبت، شاسی، سیستم های کنترل و حفاظت قطع کننده های اضطراری مدار، سیستم پیش گرم کن روغن و آب موتور، تانک سوخت، سیستم استارت اتومات و … که به منظور تولید برق استفاده می شود گفته می شود. از دیزل های اضطراری برای تأمین برق اضطراری و همچنین تأمین برق در زمان اوج مصرف استفاده می شود.

برای خرید تجهیزات آتش نشانی، تجهیزات اعلام حریق، تجهیزات اطفا حریق، تجهیزات ایمنی و همچنین شارژ کپسول بر روی لینک های مورد نظر کلیک کنید.

تماس با همیار انرژی

در آتش نشانی از دیزل ژنراتور های اضطراری آتش نشانی برای برق دهی در مواقع آتش سوزی استفاده می گردد. در ضوابط آتش نشانی ساختمان های بالای 6 طبقه باید از دیزل استفاده کنند. دیزل ها با توجه به قدرت برق دهی خود در توان های متفاوتی تولید می شوند. هر ساختمان باید باتوجه به تعداد و توان پمپ های آتش نشانی، آسانسورها، روشنایی و پمپ های آبرسانی برق اضطراری را انتخاب و تهیه نماید. استفاده از دیزل های اضطراری ارزان برای مراکز حساس مانند درمانگاه، بیمارستان، مراکز تجاری توصیه نمی شود.

استفاده از تابلو برق اتوماتیک مناسب هراه با دیزل ها عمل تامین برق اضطراری ساختمان را به صورت خودکار، ایمن و سریع انجام می دهند. هنگامی که برق شبکه سراسری به هر دلیلی دچار قطعی و یا نقصان گردد، دیزل ژنراتور اضطراری با استفاده از تابلو اتوماتیک ترانسفر سوئیچ به صورت خودکار روشن شده و برق ساختمان را تامین میکند و پس از وصل مجدد برق شبکه سراسری نیز تابلو اتوماتیک نسبت خاموش کردن دستگاه دیزل ژنراتور به صورت خودکار اقدام میکند.

کارفرمایان ساختمانی که باید برای سیستم آتش نشانی (اعلام و اطفای حریق) ساختمان خود دیزل ژنراتورهای اضطراری نصب کنند تا بتوانند تاییدیه آتش نشانی را اخذ نمایند. آن ها می توانند با کمترین هزینه ممکن ضمن دستیابی به کیفیتی مناسب از این دستگاه تاییدیه آتش نشانی خود را نیز اخذ نمایند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

همیار انرژی در شبکه های اجتماعی

0912-8932367

مقالات بیشتر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین برندهای تجهیزات اعلام حریق

بهترین برندهای تجهیزات اعلام حریق

 تجهیزات اعلام حریق یکی از بهترین تجهیزات در زمینه تجهیزات ایمنی و آتش نشانی هستند…

آموزش نگهداری صحیح از دتکتور

آموزش نگهداری صحیح از دتکتور

دتکتور دود یکی از کاربردی ترین تجهیزات اعلام حریق است که می تواند جان بسیاری…

دتکتور دود چیست؟

دتکتور دود چیست؟

دتکتور یا (Detector) یکی از سیستم های اعلام حریق است که برای کشف آتش سوزی…

دانلود محتوا

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید
پیمایش به بالا