شهر ایمن همیار می‌خواهد

بوستر پمپ آتش نشانی

فروش و ساخت بوستر پمپ آتش نشانی

بوستر پمپ های آتش نشانی زمانی مورد نیاز هستند که سیستم آب شهری محلی نمی تواند فشار کافی برای برآوردن الزامات طراحی هیدرولیک سیستم اسپرینکلر آتش نشانی را فراهم کند. این معمولاً در ساختمان های بلند، یا در سیستم هایی که به فشار پایانه نسبتاً بالایی در اسپرینکلر آتش نشانی مانند انبارهای ذخیره سازی نیاز دارند تا حجم زیادی از آب جاری شود، مورد استفاده قرار می گیرد. پمپ های آتش نشانی نیز در صورتی که تامین آب ضد حریق از مخزن ذخیره آب در سطح زمین تامین شود، مورد نیاز است.

برای خرید تجهیزات آتش نشانی، تجهیزات اعلام حریق، تجهیزات اطفا حریق، تجهیزات ایمنی و همچنین شارژ کپسول بر روی لینک های مورد نظر کلیک کنید.

تماس با همیار انرژی

پمپ های آتش نشانی ممکن است توسط یک موتور الکتریکی یا یک موتور دیزلی یا گاهی اوقات یک توربین بخار تغذیه شوند. اگر ساختمان نیاز به برق مستقل از شبکه برق محلی داشته باشد، پمپی که از موتور الکتریکی استفاده می کند ممکن است از نصب یک ژنراتور اضطراری در هنگام اتصال از طریق یک کلید انتقال فهرست شده استفاده کند.

بوستر پمپ آتش نشانی زمانی شروع به کار می کند که فشار در سیستم اسپرینکلر آتش نشانی به آستانه خود می رسد. فشار سیستم اسپرینکلر هنگامی که یک یا چند اسپرینکلر آتش نشانی در معرض حرارت بالاتر از دمای طراحی شده خود قرار می گیرند، به طور قابل توجهی کاهش می یابد و باز می شود. در این صورت آب آزاد می شود یا به طور متناوب هنگامی که سایر اتصالات آتش نشانی باز می شوند، باعث افت فشار می شود.

انواع بوستر پمپ های مورد استفاده برای خدمات آتش نشانی عبارتند از: کیس اسپلیت افقی، کیس اسپلیت عمودی، درون خطی عمودی، توربین عمودی و مکش انتهایی.

فروش و ساخت بوستر پمپ آتش نشانی

پمپ جوکی یک پمپ کوچک است که به موازات پمپ آتش نشانی به سیستم اسپرینکلر آتش نشانی متصل می شود. فشار را در یک سیستم لوله کشی حفاظت حریق تا حد مصنوعی بالا نگه می‌دارد. به طوری که عملکرد یک اسپرینکلر آتش نشانی باعث افت فشار قابل ملاحظه ای می‌شود. این گونه به راحتی توسط کنترل‌کننده خودکار پمپ آتش نشانی حس می‌شود و باعث روشن شدن پمپ آتش‌نشانی می‌شود. پمپ جوکی اساساً بخشی از سیستم کنترل پمپ آتش نشانی است.

حرفه ای انتخاب کنید

  1. ارائه مشاوره و محاسبات بوستر پمپ.
  2. استفاده از شیرآلات و اتصالات اروپایی.
  3. استفاده از الکتروپمپ های با گارانتی و اصالت.
  4. منبع دیافراگمی ایتالیایی یا ترکیه ای اصل با گارانتی.
  5. استفاده از کلکتورهای گالوانیزه گرم.
  6. 18 ماه گارانتی طلایی همیار انرژی 10 سال خدمات.
  7. تابلوی برق هیوندای کره یا تله مکانیک (مورد تأیید سازمان آتش نشانی).

فروش و ساخت بوستر پمپ آتش نشانی

این شرکت با در اختیار داشتن نمایندگی از شرکت های معتبر پمپ سازی (پمپ ایران و پنتاکس ایتالیا/pentax) و کارگاهی مجهز جهت اجرای سیستم پمپ خانه سیستم آتش نشانی پروژه های ساختمانی و صنعتی بهترین پیشنهاد مالی و فنی را برای شما ارسال خواهد کرد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

همیار انرژی در شبکه های اجتماعی

0912-8932367

مقالات بیشتر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین برندهای تجهیزات اعلام حریق

بهترین برندهای تجهیزات اعلام حریق

 تجهیزات اعلام حریق یکی از بهترین تجهیزات در زمینه تجهیزات ایمنی و آتش نشانی هستند…

آموزش نگهداری صحیح از دتکتور

آموزش نگهداری صحیح از دتکتور

دتکتور دود یکی از کاربردی ترین تجهیزات اعلام حریق است که می تواند جان بسیاری…

دتکتور دود چیست؟

دتکتور دود چیست؟

دتکتور یا (Detector) یکی از سیستم های اعلام حریق است که برای کشف آتش سوزی…

دانلود محتوا

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید
پیمایش به بالا