شهر ایمن همیار می‌خواهد

نردبان خودرو آتش نشانی

نردبان خودرو آتش نشانی

خودروهای آتش نشانی، نوعی از خودروها هستند که امکانات بسیار زیادی دارند. این تجهیزات آتش نشانی دارای نردبان هستند که امروز می خواهیم به این مورد بپردازیم. در ادامه همراه همیار انرژی باشید تا به نردبان خودرو آتش نشانی بپردازیم.

برای خرید تجهیزات آتش نشانی، تجهیزات اعلام حریق، تجهیزات اطفا حریق، تجهیزات ایمنی و همچنین شارژ کپسول بر روی لینک های مورد نظر کلیک کنید.

تماس با همیار انرژی

ایمنی در نردبان خودرو آتش نشانی

گزینه جدید ایمنی نردبان‌ خودرو آتش نشانی صفحه گردان Magirus قادر به تشخیص سریع خطر است. این سیستم از عملیات نجات ایمن و مؤثر پشتیبانی می‌کند. اولین نسخه این دستگاه جدید به سازمان آتش‌ نشانی Essen تحویل خواهد شد. نورافکن‌ های LED سرتاسر پیرامون نردبان‌ را از لحظه شروع تا رسیدن به بالاترین ارتفاع روشن می‌نماید.

موقعیت‌ یابی نردبان صفحه گردان‌

موقعیت‌ یابی دقیق نردبان‌ های صفحه گردان، گام نخست برای عملیات امداد و نجات ایمن و سریع می‌باشد. موانعی چون بیرون‌ زدگی های ساختمان و خطوط برق هوایی خطرات مهمی را در تاریکی شب و زمانی که روشنایی روز اندک است، ایجاد می کنند که اگر به‌ موقع لحاظ نشوند، زمان طولانی برای جابه جایی موقعیت نردبان تلف می شود.

سیستم ایمنی جدید Magirus SkyBeam برای حل و فصل مشکلاتی از این دست پیشرفت داشته است. با توجه به مشارکت فعال چندین اداره آتش‌ نشانی در مراحل مختلف پروژه، Magirus تأکید بسیار زیادی بر نیازهای مشتریان نظیر کاهش ریسک عملیات، همین‌ طور انجام ساده و ایمن آن داشت.

نورافکن ها در نردبان

حتی پیش از فعال شدن سیستم جک‌ های هیدرولیکی VARIO ، هشت نورافکن LED در بالای نردبان و من بسکت نردبان‌ را به طور کامل روشن می نمایند. این عمل به‌ طور خودکار با وارد کردن درایو کمکی فعال می‌ شود و منطقه عملیاتی مورد نظر بالای نردبان ‌را به‌ شدت روشن می‌ نماید. این گونه امکان تشخیص و شناسایی فوری موانع یا خطرات احتمالی را به وجود می آورد.

نورافکن ها را می توان به ‌طور دستی از طریق تابلوی کنترل اصلی یا تابلوی موجود در من بسکت کنترل کرد. این ۸ نورافکن برای راننده ماشین آتش‌نشانی و آتش‌نشانان با ۳۳۶۰۰ لومن خروجی نور فراهم می‌کنند که شامل نور مربوط به چراغ جلو ماشین‌های جدید نیز می‌شود. نور افشانی نردبان‌ های Magirus برای ایمنی بیشتر عملیات شبانه هستند.

مدیر بخش تجهیزات و ماشین‌آلات بیان کرد: “ایمنی تیم اولویت اصلی ما است. خطوط ولتاژ بالا و خطوط هوایی برق بسیار خطرناک هستند. Magirus SkyBeam به ویژه در عملیات شبانه به نیروهای ما دید اولیه بسیار سریعی از محیط اطرافشان فراهم می‌کند، به ‌طوری‌ که آن‌ها می‌توانند نردبان صفحه گردان‌ را در بهترین موقعیت قرار داده و عملیات امداد و نجات را در سریع ترین زمان ممکن است به انجام برسانند.”

مدیر محصولات هوایی Magirus یادآور می شود: “سیستم Magirus SkyBeam آیتم مهمی برای خرید نردبان های صفحه گردان در آینده خواهد بود. ما اولین درخواست مشتری را برای بهینه سازی این سامانه دریافت کردیم که سبب شد Magirus در زمان توسعه این سیستم، اجرای آن ‌را در نردبان های صفحه گردان با فن آوری CS مدنظر قرار دهد. این بدان معنی است که سطح ایمنی آتش نشانان می‌تواند در هر دو نردبان صفحه گردان جدید و قدیمی Magirus افزایش یابد.

نردبان خودرو آتش نشانی

اقدامات مهم پس از آتش سوزی خودرو 

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نیاز به مشاوره دارید با تکمیل فرم زیر کارشناسان با شما تماس خواهند گرفت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود محتوا

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید
پیمایش به بالا