شهر ایمن همیار می‌خواهد

مشاوره آتش نشانی

یکی از مهم ترین موارد در حال حاضر و با توجه به گرم شدن کره زمین، سیستم های اطفا و اعلام حریق ساختمان ها هستند که بسیار حائز اهمیت می باشند و همچنین نوع معماری ساختمان، نظارت بر اجرا و نصب و راه اندازی سیستم های اطفا حریق و اعلام حریق، مهم ترین موارد در اخذ تاییدیه آتش نشانی است.

مشاوره آتش نشانی یکی از مهم ترین خدمات همیار انرژی است که طبق آخرین ضوابط سازمان آتش نشانی انجام می شود. در این مشاوره، ارائه پیشنهادات محصولات آتش نشانی با قیمتی بسیار مناسب صورت می گیرد و هزینه مشاوره نیز بسیار مناسب است و همچنین مشاوره توسط متخصصان مربوطه صورت می گیرد.

مشاور آتش نشانی دارای اطلاعات بروز بوده و می تواند بهترین مشاوره ها را به شما در جهت ایمن ساختن ساختمان بدهد تا بتوانید به سادگی تاییدیه سازمان آتش نشانی را دریافت کنید. مشاوران همیار انرژی دارای تجربه بسیار بالا و اطلاعات بروز هستند که باکیفیت ترین مشاوره ها را در اختیار شما قرار می دهند.

اگر قصد دریافت مشاوره از متخصصان همیار انرژی را دارید، می توانید با تکمیل کردن فرم رو به رو، یک وقت مشاوره دریافت کنید و در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره

مشاوره آتش نشانی

هر ساختمان یا بنایی که از سوی شهرداری ملزم به اخذ تاییدیه آتش نشانی شده باشد، باید از طریق شرکت های موجود و دارای صلاحیت اقدام به رعایت قوانین و ضوابط آتش نشانی نماید. پیمانکار یا مالک ملک باید اقدام به همکاری با شرکت های مورد تایید سازمان آتش نمایی کند تا بتواند تاییدیه سازمان آتش نشانی را دریافت نماید.

لازم به ذکر است که همیار انرژی مجری آتش نشانی بوده و بهترین خدمات را به شما پیمانکار و یا مالک عزیز ارائه می دهد. همیار انرژی دارای مجرب ترین مشاورها در زمینه اخد تاییدیه آتش نشانی می باشد و می توان با قراردادی که بین دو طرف بسته می شود، این اطمینان را داشته باشید که به بهترین شکل، ایمنی آتش نشانی ساختمان در حال ساخت را دریافت خواهید کرد. 

مشاوره آتش نشانی​

وظایف شرکت همیار انرژی

 

سازمان آتش نشانی وظیفه دارد تا ساختمان های در حال ساخت را به تجهیزات ایمنی آتش نشانی تجهیز کند و این موضوع برای ساختمان های قدیمی تر نیز صدق می کند. همیار انرژی با تکیه بر دانش متخصصان در این حوزه، توانسته بهترین مشاوره ها را انجام دهد و درنهایت این مشاوره ها به اخذ تاییدیه سازمان آتش نشانی رسیده است.

همیار انرژی، ارتباط بین کارفرما و سازمان آتش نشانی را تسهیل می دهد و تمامی امور طبق اصول و قوانین مندرج پیش می رود و درنهایت تاییدیه سازمان آتش نشانی اخذ می شود. کارشناسان همیار انرژی باید از اجرای صحیح سیستم های ایمنی و آتش نشانی مطمئن باشند و این موضوع توسط کارشناسان مربوطه بررسی می شود.


شرح خدمات مشاوره آتش نشانی همیار انرژی


همیار انرژی خدمات بسیار زیادی را عرضه می کند که یکی از آن ها خدمات مشاوره آتش نشانی ساختمان ها است. همیار انرژی همواره سعی کرده تا خدمات فنی و مهندسی جهت افزایش امنیت ساختمان ها و پروژه های در حال ساخت را تامین کند و با هزینه ای بسیار مناسب، تمامی ساختمان هایی که در حال ساخت هستند و یا پرخطر شناخته شده اند نیز بتوانند از خدمات ما استفاده کنند.

خدمات مشاوره ای همیار انرژی:

  • نصب و راه اندازی سیستم های آتش نشانی
  • مشاوره در خصوص رعایت اصول ایمنی و توصیه های سازمان آتش نشانی
  • مشاوره در خصوص نصب تجهیزات اعلام و اطفا حریق مناسب
  • مشاوره در خصوص اخذ تاییدیه سازمان آتش نشانی
  • اخذ تاییده سازمان آتش نشانی بدون وارد آمدن خسارت مالی

در زمان ساخت ساختمان، اخذ تاییدیه سازمان آتش نشانی یکی از مهم ترین تاییدیه ها بوده و برای اخذ پایان کار به این تاییدیه نیاز دارید. همچنین برای ساختمان های قدیمی و در حال بازسازی نیز، همیار انرژی مشاوره آتش نشانی ارائه می دهد که می توانید از این مشاوره برای تجهیز ساختمان خود به تجهیزات اعلام و اطفا حریق استفاده کنید.


هزینه مشاوره آتش نشانی

همیار انرژی همواره سعی داشته تا خدمات و محصولات خود را با قیمتی بسیار مناسب برای تمامی عموم در دسترس قرار دهد. اگر قصد دریافت مشاوره آتش نشانی را دارید، همیار انرژی با دارا بودن کارشناسان مجرب، سعی داشته تا قیمت بسیار مناسبی را نیز در اختیار پیمانکاران و مالکان قرار دهد.

اگر قصد دریافت مشاوره آتش نشانی برای ساختمان های فرسوده و ساختمان های درحال ساخت را دارید، می توانید با شماره 57854-021 تماس حاصل فرمایید و یا فرم بالای صفحه را تکمیل نمایید تا کارشناسان مربوطه با شما تماس حاصل نمایند.

مشاوره آتش نشانی​


فروش تجهیزات آتش نشانی


همیار انرژی، تولید کننده سیستم های اعلام و اطفا حریق با کیفیتی بالا می باشد که می توانید با شماره تماس 57854-021 تماس حاصل فرمایید و ثبت سفارش خود را انجام دهید. همیار انرژی همواره سعی داشته تا بهترین تجهیزات اطفا و اعلام حریق را طراحی و تولید کند و با قیمتی بسیار مناسب به بازار عرضه کند.

دانلود محتوا

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید
پیمایش به بالا