شهر ایمن همیار می‌خواهد

Previous slide
Next slide

اسپرینکلر پایین زن واکنش سریع

استاندارد ایران
استاندارد ایران
تاییدیه آتش نشانی
تاییدیه سازمان
برند h.E
برند H.E

اسپرینکلر پایین زن واکنش سریع یکی از محصولات بسیار باکیفیت همیار انرژی می باشد که پس از نصب و آتش سوزی فعال می شود و آتش را مهار می کند. این محصول توسط همیار انرژی طراحی و تولید می شود و اگر به دنبال یک سیستم اطفا حریق مناسب هستید، این محصول می تواند مناسب شما باشد.

 • مدل: HE017
 • نوع واکنش: Quick Response
 • اندازه دفلکتور: 5.6 (80)
 • سایز پوشش: 1.2ʺNPT / BSPT
 • سایز بالب: 3 mm dia
 • دما در هنگام فعال سازی: 57°c-79°c-141°c-68°c-93°c
خدمات-پس-از-فروش

خدمات پس از فروش

گارانتی

گارانتی محصولات

مشاوره-فنی

مشاوره فنی

کیفیت-بالا

کیفیت بالا

بیمه-محصولات

بیمه محصولات


تماس با همیار انرژی


نحوه عملکرد اسپرینکلر پایین زن واکنش سریع

اسپرینکلر پایین زن واکنش سریع یک محصول اطفا حریق می باشد که می تواند پس از آتش سوزی فعال شود و آب را به خوبی و به سمت پایین بپاشد و آن را خاموش کند. این محصول در فضاهای بسته می تواند عملکرد عالی داشته باشد و با بالبی که دارد می تواند آتش را به خوبی مهار کند.

پوشش دهی اسپرینکلر پایین زن واکنش سریع

اسپرینکلر پایین زن واکنش سریع دارای پوشش دهی بسیار مناسبی می باشد و می تواند تا 20 متر مربع را پوشش دهد و اطفا انجام دهد. اگر در هر اتاق و پذیرایی خانه از این سیستم اطفا حریق استفاده کنید، می تواند به خوبی جلوی آتش سوزی را بگیرد. این سیستم اطفا حریق آبی بوده می تواند در کارخانه های چوب و کاغذ و همچنین ساختمان ها و … مورد استفاده قرار گیرد.

کاربرد اسپرینکلر پایین زن واکنش سریع

اسپرینکلر پایین زن واکنش سریع، آتش را به خوبی مهار می کند و پس از آتش سوزی بالب آن می ترکد و شروع به اطفای حریق می کند. از این سیستم اطفا حریق در مکان های سر بسته نظیر شرکت ها، ساختمان ها و … کاربرد دارد.

اسپرینکلر پایین زن واکنش سریع

مزایای اسپرینکلر پایین زن واکنش سریع

اسپرینکلر پایین زن واکنش سریع دارای مزایای زیر می باشد:

 • غیر سمی
 • قابلیت اطفای حریق مایعات و جامدات قابل اشتعال
 • نصب و راه اندازی آسان
 • قیمت مناسب

مشاغل پر استفاده از اسپرینکلر پایین زن واکنش سریع

اسپرینکلر پایین زن واکنش سریع را می توانند مشاغلی نظیر نجاری ها، فروشگاه های مواد غذایی و لوازم تحریر، نساجی ها و کتابخانه ها و … از آن استفاده کنند. اگر شغل شما مرتبط با پارچه و چوب و کاغذ است، اسپرینکلر می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. همچنین اسپرینکلر بهترین انتخاب برای ادارات و ساختمان ها می باشد.

در چه مکان هایی می توان از اسپرینکلر پایین زن واکنش سریع استفاده کرد

در مکان های سربسته نظیر ساختمان ها و ادارات اسپرینکلر بهترین انتخاب است و آتش را به خوبی مهار می کند. اگر برای دفتر، شرکت و یا ساختمان و منزلتان اسپرینکلر خریداری کنید، اسپرینکلر پایین زن واکنش سریع همیار انرژی می تواند بهترین انتخاب باشد.

اسپرینکلر پایین زن واکنش سریع

زمان فعال سازی اسپرینکلر پایین زن واکنش سریع

اسپرینکلر پایین زن واکنش سریع در دماهای 57، 68، 79، 93، و 141 درجه و K فکتور 5.6 می تواند فعال شود. زمان فعال سازی بسته به بالب متغییر است و اگر دمای نزدیک به اسپرینکلر به اعداد مورد نظر برسید، بالب آن می ترکند و شروع به اطفا حریق می کند.

طریقه نصب اسپرینکلر پایین زن واکنش سریع

اسپرینکلر پایین زن واکنش سریع به سقف متصل می شود و جزوی از سیستم اطفا حریق است که می تواند به سیستم اعلام حریق است اما می تواند بدون اعلام حریق نیز کار کند. اسپرینکلر پایین زن واکنش سریع به شلنگ آب اسپرینکلر متصل می شود و می تواند اطفا حریق آبی را به خوبی انجام دهد.

چرا باید از اسپرینکلر پایین زن واکنش سریع استفاده کنیم؟

اسپرینکلر پایین زن واکنش سریع در مکان هایی که نیاز به سیستم اطفا حریق آبی است، می تواند به خوبی عمل کند. اسپرینکلر در کارخانجات چوب، کاغذ و … می تواند بسیار خوب عمل کند. همچنین در ساختمان ها و ادارات نیز می تواند عملکرد عالی داشته باشد و بهترین انتخاب برای این مکان ها است.

اسپرینکلر پایین زن واکنش سریع

نحوه خرید اسپرینکلر پایین زن واکنش سریع

اگر قصد خرید اسپرینکلر پایین زن واکنش سریع را دارید، همیار انرژی یکی از بزرگترین تولیدکنندگان اسپرینکلر پایین زن واکنش سریع می باشد که محصولات بسیار باکیفیتی را روانه ی بازار کرده است و با قیمتی بسیار مناسب می توانید این محصولات را خریداری کنید.

هشدار ایمنی اسپرینکلر پایین زن واکنش سریع

اسپرینکلر پایین زن واکنش سریع دارای هشدارهای ایمنی می باشد که می توان به موارد زر اشاره کرد:

 • اسپرینکلر پایین زن واکنش سریع را زیر شعله مستقیم قرار ندهید.
 • دور از دسترس کودکان قرار دهید.
 • بسته به دمای محیط بالب مناسب اسپرینکلر را انتخاب کنید.

 

ویدئوهای اسپرینکلر پایین زن واکنش سریع

دیگر محصولات همیار انرژی

دانلود محتوا

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید
پیمایش به بالا