شهر ایمن همیار می‌خواهد

Previous slide
Next slide

قاب اسپرینکلر همیار انرژی

برند h.E
برند H.E

قاب اسپرینکلر یکی از بهترین و کاربردی ترین تولیدات شرکت همیار انرژی است که با استفاده از آن می توان اسپرینکلرها را درون سقف مخفی کرد و شکل و ظاهر بهتری به محیط می دهد. در ادامه همراه همیار انرژی باشید تا به این محصول بسیار کاربردی بپردازیم.

  • جنس بدنه: فلزی / پلاستیکی
  • کاربرد: پوششی برای اسپرینکلر
  • وزن: 3 گرم
خدمات-پس-از-فروش

خدمات پس از فروش

گارانتی

گارانتی محصولات

مشاوره-فنی

مشاوره فنی

کیفیت-بالا

کیفیت بالا

بیمه-محصولات

بیمه محصولات

مشخصات فنی قاب اسپرینکلر همیار انرژی

قاب اسپرینکلر دارای مشخصات زیر است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت:

وزن3 گرم
کاربردپوششی برای اسپرینکلر
جنس بدنهفلزی / پلاستیکی


تماس با همیار انرژی

کاربرد قاب اسپرینکلر همیار انرژی

اسپرینکلرهای کانسیلد یا مخفی در مکان هایی که حفظ زیبایی ظاهر ساختمان مهم است استفاده می شوند که دارای یک قاب هستند و به صورت توکار و درون سقف کاذب نصب می شوند، به گونه ای که پس از نصب کاور بیرونی هم سطح سقف قرار می گیرد و هنگام افزایش حرارت تا 57 درجه سانتی گراد با جدا شدن قاب بیرونی از آن دفلکتور یا پره ی متحرک به سمت پایین و کمی بیرون تر از سقف قرار گرفته و اسپرینکلر در دمای 68 درجه سانتی گراد فعال می گردد.

قاب اسپرینکلر همیار انرژی

مزایای قاب اسپرینکلر همیار انرژی

همیار انرژی اولین دارنده استاندارد اسپرینکلر مخفی در ایران بوده و فن آوری ساخت آن را برای اولین بار به ایران وارد کرده است و این محصول با پوشش رنگ سفید یا رنگ های سفارشی مختلف متناسب با سلیقه شما تولید می گردد.

اسپرینکلرهای مخفی H.E دارای فن آوری Drop Down بوده و در زمان باز شدن کاور دکوراتیو پره پخش کننده از سطح سقف پایین تر آمده و پاشش آب را به درستی انجام می دهد، انواع واکنش های استاندارد و سریع تولید می شود. همچنین این محصول مورد تایید سازمان آتش نشانی تهران و بسیاری از شهرستان ها می باشد.

ویدئوهای قاب اسپرینکلر H.E

دیگر محصولات همیار انرژی

دانلود محتوا

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید
پیمایش به بالا