تجهیزات آتش نشانی

تجهیزات آتش نشانی چیست؟ چگونه از این تجهیزات استفاده می شود؟ این سوالات نمونه ای از سوالاتی هستند که هر فرد در جامعه امروز به منظور حفظ ایمنی و سلامت خود باید بتواند به درستی به آن ها پاسخ دهد. تجهیزات آتش نشانی یا لوازم آتش نشانی وسایلی هستند که برای اطفاء حریق یا محافظت از کاربر در برابر آتش طراحی شده اند. به دلیل اهمیت ایمنی افراد در مقابل خطرات ناشی از آتش سوزی، شناخت و استفاده صحیح از تجهیزات آتش نشانی یا لوازم آتش نشانی استاندارد از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

تجهیزات آتش نشانی

 

به طور کلی تجهیزات آتش نشانی به پنج دسته بندی کلی زیر تقسیم می شوند:

  • اعلام حریق

  • اطفاء حریق

  • تجهیزات فنی ایمنی

  • تجهیزات پیشگیری از حریق

  • تجهیزات حفاظت فردی

هر یک از دسته بندی ها دارای زیردسته بندی های متنوعی هستند. در این بخش سعی داریم با معرفی دقیق و فنی با نمایش عکس های مناسب هر یک از دسته بندی ها و زیر دسته بندی های مذکور، خواننده را با تجهیزات آتش نشانی آشنا کنیم

همچنین شما مشتری گرامی، از این پس قادر خواهید بود تا تجهیزات اطفاء حریق همیار انرژی را از طریق فروشگاه اینترنتی هایپرفایر به صورت آنلاین ثبت سفارش نمایید تا در کمترین زمان ممکن و با مناسب ترین قیمت، از این محصولات در آپارتمان و یا محل کسب و کار خود استفاده کرده و امنیت خود و اطرافیانتان را تضمین کنید. برای خرید تجهیزات اطفاء حریق همیار انرژی روی لینک های زیر کلیک نمایید:

 

شرکت همیار انرژی، به عنوان یک شرکت تخصصی در حوزه آتش نشانی با سال ها تجربه در این حوزه، تمامی تجهیزات آتش نشانی مورد نیاز کاربران را با بالاترین استاندارد و بهترین قیمت ها در اختیار تمامی کاربران قرار می دهد. برای آشنایی و ثبت سفارش خود با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

(021) - 88487008 - 88487009

تعداد بازدید: 5236
5.0/5 (18 رای)
تجهیزات حفاظت شخصی آتش نشانانتجهیزات پیشگیری از آتش سوزیتجهیزات ایمنی در آتش نشانی