شهر ایمن همیار می‌خواهد

تست آیروسل در سرور

تست آیروسل در سرور

آیروسل ها یکی از بهترین تجهیزات اطفا حریق هستند که قابلیت استفاده آسان را در اختیار کاربران قرار می دهند. در این مقاله قصد داریم تا به تست آیروسل در سرور بپردازیم تا مشاهده کنیم که این سیستم اعلام حریق قدرتمند چگونه می تواند آتش را مهار کند. در ادامه همراه همیار انرژی باشید.

برای خرید تجهیزات آتش نشانی، تجهیزات اعلام حریق، تجهیزات اطفا حریق، تجهیزات ایمنی و همچنین شارژ کپسول بر روی لینک های مورد نظر کلیک کنید.

تماس با همیار انرژی

سیستم اطفای حریق آیروسل

سیستم خاموش کننده آیروسل، ترکیبی از ذرات ریز و مواد گازی هستند. این سیستم یک نوع خاص از سیستم های اطفای حریق گازی است که در زمان فعال سازی، به گاز تبدیل می شود و آتش را مهار می کند. این سیستم در واکنش به آتش، زنجیره ای از مواد جامد و ذرات گازی را برای خاموش کردن آتش تولید می کند.

از آنجایی که گرما، سوخت و اکسیژن کافی سه عامل اصلی شعله ور شدن آتش می باشند، بنابراین سیستم خاموش کننده آیروسل با از بین بردن عامل گرما، آتش را مهار می کند. این سیستم ها ذرات بزرگی را که آتش را احاطه کرده اند، آزاد می کنند. پس از آزاد شدن این ذرات، گرمای آتش کم می شود و به تدریج باعث خاموش شدن آتش می گردد.

در قسمت خروجی سیستم، یک شبکه برای توزیع تدریجی خاموش کننده آیروسل وجود دارد. تجهیزات آیروسل و سیستم های اطفاء حریق را می توان به طور خودکار با استفاده از تشخیص حرارت یا دود، یا به صورت دستی فعال کرد. تبدیل شیمیایی جامد و گاز این خاموش کننده با استفاده از یک ضربه الکتریکی آغاز می شود.

پس از فعال شدن، ترکیب جامد به یک گاز خاموش کننده در حال گسترش تبدیل می شود که پس از عبور از یک قسمت خنک کننده، از خروجی آن خارج شده و آتش را در منطقه حفاظت شده خاموش می کند.

ویدیو تست آیروسل در سرور

با فعال‌سازی، سیستم خاموش کننده آیروسل، با تولید گاز و ذرات جامد، آتش را مهار می کند و عامل گرما از معادله حذف می‌شود. این سیستم با آزادسازی ذرات در اطراف آتش، گرما را کاهش می دهد و به تدریج منجر به خاموش شدن حریق می‌شود. شما می توانید برای دریافت مشاوره در مورد محصولات آیروسل با مشاوران ما در همیار انرژی تماس بگیرید.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نیاز به مشاوره دارید با تکمیل فرم زیر کارشناسان با شما تماس خواهند گرفت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود محتوا

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید
پیمایش به بالا