شهر ایمن همیار می‌خواهد

اهمیت وجود کپسول‌ های آتش نشانی در مدارس

خارج کردن کودکان از اتوبوس مدارس

مدارس یکی از مکان هایی هستند که ایمنی و امنیت در آن ها باید حرف اول را بزند و وجود کپسول های آتش نشانی گسترده در مدارس باید وجود داشته باشد تا ایمنی دانش آموزان را تضمین کند. والدین باید حواسشان به ایمنی مدارس باشد و اگر کپسول آتش نشانی در آن ها وجود ندارد، در اسرع وقت اقدام به نصب این کپسول ها کنند. در ادامه همراه همیار انرژی باشید تا به اهمیت وجود کپسول‌ های آتش نشانی در مدارس بپردازیم.

برای خرید تجهیزات آتش نشانی، تجهیزات اعلام حریق، تجهیزات اطفا حریق، تجهیزات ایمنی و همچنین شارژ کپسول بر روی لینک های مورد نظر کلیک کنید.

تماس با همیار انرژی

کپسول‌ های آتش نشانی در مدارس

در مدرسه ­‌های شلوغ و پرجمعیت، حفظ امنیت همواره از اهمیت بسیار برخوردار است. یکی از بزرگ‌ ترین خطراتی که هر مدرسه می‌ ­تواند با آن روبه رو شود آتش سوزی است. آتش‌ سوزی می‌ تواند به سرعت گسترش یابد، بنابراین همه مدارس باید ایمنی آتش‌ سوزی را در اولویت قرار دهند. بهترین راه برای اطمینان از ایمن بودن یک مدرسه در برابر آتش سوزی این است که از خدمات ایمنی لازم بهره ببرید. ابتدا اطمینان حاصل کنید که کپسول آتش نشانی مدارس خود را به کمک مشاوران ما از همیار انرژی تهیه کرده ­اید.

کپسول ­‌های آتش نشانی اغلب اولین خط دفاعی هستند

اکثر مدارس مجهز به شلنگ­‌ های آتش نشانی، پتو، سیستم‌­ های اسپرینکلر آتش نشانی و سایر خطوط دفاعی مجهز باید باشند. اما معمولاً این کپسول آتش نشانی است که اولین و کاربردی­‌ ترین گزینه برای خاموش کردن آتش قبل از فراگیری کامل است. آتش سوزی را می توان با یک کپسول نیز کنترل کرد پس وجود یک کپسول آتش نشانی در مدارس می تواند بسیار کمک کننده باشد.

اهمیت وجود کپسول‌ های آتش نشانی در مدارس

آموزش گزارش آتش سوزی
 

یک مدرسه باید کپسول‌ های آتش نشانی زیادی داشته باشد

مدرسه‌­ ها محیط ­‌های بزرگی هستند و معمولا چندین ساختمان­ در آن تعبیه شده است. بنابراین، تنها داشتن تعداد انگشت شماری کپسول آتش نشانی برای محافظت از یک مدرسه کافی نیست. در حالت ایده آل، هر دفتر و کلاس درس لازم است حداقل به یک کپسول آتش نشانی قابل حمل مجهز باشد. در آزمایشگاه‌­ های علمی و کارگاه­‌ های مدرسه (مانند چوب و فلزکاری)، باید انواع کپسول آتش نشانی در هر اتاق موجود باشد.

بر اساس آیین نامه ساختمان استرالیا، در هر 15 متر باید یک کپسول آتش نشانی کلاس A وجود داشته باشد. برای اطمینان از تعداد کافی کپسول­‌ های آتش نشانی و قرارگیری درست آن­‌ ها، با مشاوران حرفه‌ ­ای شرکت همیار انرژی تماس بگیرید تا ارزیابی دقیقی از مدرسه خود داشته باشید.

کپسول ­‌های آتش نشانی باید به سادگی قابل دسترس باشند

علاوه بر داشتن تعدادی مناسب کپسول آتش نشانی در مدارس، باید در مکان ­‌هایی نگهداری شوند که بتوان به سرعت و بدون هیچ مانعی در راه به آن­‌ ها دسترسی داشت. قرار دادن کپسول­‌ های آتش نشانی در کمدها و محبوس کردن آن­‌ ها در پشت انبوهی از آشغال­‌ ها نه عملی است و نه ایمن. بنابراین در حد امکان، آن ­‌ها را در فضای باز نگه دارید؛ جایی که در مواقع اضطراری به راحتی دیده می‌ شوند و دسترسی به آن­‌ ها کاملاً بدون مانع است.

اهمیت وجود کپسول‌ های آتش نشانی در مدارس

چگونه با آتش نشانی تماس بگیریم؟
 

آموزش در مورد کپسول ­‌های آتش نشانی در مدارس اهمیت دارد

اگر کسی نداند که چگونه از کپسول آتش نشانی استفاده کند، پر کردن یک مدرسه با کپسول آتش نشانی منطقی نیست. به همین دلیل کارکنان و دانش آموزان باید در مورد استفاده صحیح از کپسول­‌ های آتش نشانی و اینکه چه نوع کپسول آتش نشانی برای هر نوع آتش سوزی مناسب است، آموزش ببینند.

برای کمک به ایمن نگه داشتن همه افراد در محیط مدرسه، لازم است که محل به تعداد کافی خاموش کننده مجهز باشد. علاوه بر این، کارکنان و دانش آموزان نیز باید در استفاده از کپسول آتش نشانی در صورت بروز آتش سوزی صلاحیت داشته باشند. شما می توانید برای مشاوره و خرید کپسول آتش نشانی با شماره 57854-021 تماس بگیرید.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

نیاز به مشاوره دارید با تکمیل فرم زیر کارشناسان با شما تماس خواهند گرفت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود محتوا

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید
پیمایش به بالا