شهر ایمن همیار می‌خواهد

فروشگاه تجهیزات آتش نشانی همیار انرژی

فروشگاه تجهیزات آتش نشانی همیار انرژی

فروشگاه اینترنتی تجهیزات آتش نشانی هایپرفایر (Hyper Fire)

فروشگاه تجهیزات آتش نشانی همیار انرژی

مسلما همه شما امروزه در سطح جامعه می بینید که راه اندازی فروشگاه تجهیزات آتش نشانی به ذهن کمتر کسی خطور کند. همچنین غالب جامعه تا اتفاقی نیفتد به این فکر نمی افتند که تا چه میزان در اختیار داشتن وسایل و تجهیزات آتش نشانی لازم و ضروری است. مهمتر اینکه افراد توانایی این را داشته باشند که در مواقع اضطراری روش کار با بعضی از این تجهیزات را بدانند. در واقع به نحوی فراموش می کنیم که حوادث و مخاطرات طبیعی هر لحظه امکان ایجاد خسارات جانی و مالی جبران ناپذیری برای ما دارند. اگر ما در کسری از ثانیه نتوانیم واکنش مطلوبی به آنها نشان دهیم، پشیمانی های بسیاری به همراه خواهد داشت.

خوشبختانه این روزها توجه افراد به رعایت نکات ایمنی و استفاده از وسایل و تجهیزات آتش نشانی و همچنین یادگیری روش استفاده از آن ها رو به افزایش است. به همین جهت ایجاد مشاغلی از این دست که بتواند لوازم ایمنی مردم را تامین کند، می تواند شغل خوبی محسوب شود.

فروشگاه تجهیزات آتش نشانی همیار انرژی

کسب مجوز

برای شروع و راه اندازی یک فروشگاه تجهیزات آتش نشانی در ابتدا باید به فکر “کسب مجوز” بود. در صورت نداشتن مجوز، شما به سختی قادر به تهیه تجهیزات آتش نشانی خواهید بود. حتی در خیلی از مواقع بازرسی هایی توسط بازرسان آتش نشانی و اتحادیه تولیدکنندگان تجهیزات آتش نشانی صورت می گیرد.

شما برای کسب مجوز در ابتدا بایستی مدارکی در جهت صدور پروانه کسب (حقیقی) و یا صدور پروانه کسب (حقوقی) و تشکیل هیئت مدیره ای که یکی از افراد آن مهندس عمران باشد، نیاز دارید. برای بررسی جزئیات مربوطه می توانید به سایت http://senfimeni.com/rules/ مراجعه نموده و موارد را به صورت دقیق تر بررسی کنید.

مزایای احداث فروشگاه تجهیزات آتش نشانی

از مزایای احداث شرکت و یا فروشگاه تجهیزات آتش نشانی می توان به اعطای نمایندگی و امکان عرضه و فروش گسترده ی محصولات در سرتاسر استان محل سکونت و یا کشور اشاره کرد. اصولا در ایران فعالیت به صورت شرکتی، باعث ایجاد جو اعتماد آفرین نزد جامعه ی مشتریان می شود.

در هر صورت که بخواهید فروشگاه تجهیزات آتش نشانی تاسیس کنید( چه حقیقی و چه حقوقی )، شما نیازمند یک مکان برای شروع فعالیت خود هستید. مکانی که براساس شرایط جغرافیایی و همچنین گستردگی آن میزان رهن و یا قیمت نهایی آن متفاوت خواهد بود. همچنین به صورت پایه برای خرید تجهیزات آتش نشانی به سرمایه ای حداقل به اندازه ۶۰ میلیون نیاز خواهید داشت. اگر به صورت حرفه ای این کار را دنبال کنید، سرمایه شما نیز بالاتر خواهد رفت. در واقع این شغل برای کسانی مناسب است که دارای “سرمایه ای مناسب” و “تعامل اجتماعی بالا” هستند، در این صورت است که می توانید به درآمد بسیار خوبی برسید، زیرا این شغل هنوز به صورت ایده ای است که به نسبت، کمتر از بقیه مشاغل اجرا شده است و بازار آن اشباع نیست.

اهمیت تجهیزات آتش نشانی

باید بدانید که تجهیزات آتش نشانی ابزار دست آتش نشانان برای اطفای حریق و نجات جان انسانهاست. طراحی و تولید این تجهیزات به دلیل حساسیت جایگاه و کاربرد آنها، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از ویژگی های یک فروشگاه تجهیزات آتش نشانی خوب دقیقا پرداختن به همین موضوع است، فروشگاه خوب، فروشگاهی است که مشتری با خیال آسوده به آن اعتماد کند و مطمئن باشد که محصولی که تحویل میگیرد از لحاظ “طراحی و کیفیت تولید” در بهترین سطح خود قرار دارد.

درواقع، هر گونه اشتباه جزئی در طراحی و تولید تجهیزات آتش نشانی ممکن است منجر به نقص عملکردی و اثرات جبران ناپذیر در عملیات اطفای حریق گردد.

آتش نشانی به عنوان یکی از پر خطرترین مشاغل که با جان انسان ها سر و کار دارد، نیاز به وسایل ضروری زیادی دارد.

فروشگاه تجهیزات آتش نشانی همیار انرژی

تخصص و تجربه کافی

این وسایل شامل تجهیزات ایمنی است که آتش نشان با پوشیدن و استفاده از آنها جان خود را از خطرات محفوظ نگه می دارد. همچنین وسایلی که به کمک آنها جان و مال افراد درگیر حادثه را نجات می دهد. برای مثال در صورتی که آتش نشان در ارتفاع فعالیت دارد از تجهیزات ایمنی کار در ارتفاع استفاده می کند. بنابراین داشتن “تخصص و تجربه کافی” در ارائه بهترین محصول در نتایج استفاده از آن و میزان خسارات جانی و مالی اهمیت بسیار دارد.

اعتماد، مسئولیت و تعهد

در یک فروشگاه تجهیزات آتش نشانی این نکته حائز اهمیت است که با ارائه با کیفیت ترین کالاها، “اعتماد” مشتری را جلب کرده تا به مرور و با توجه به “مسئولیت و تعهد” فروشنده در خدمات پس از فروش، وفاداری مشتری به فروشگاه نیز افزایش یابد.

تجهیزات ایمنی همیار انرژی با هدف ایمنی برای کارکنان و آسودگی خیال برای کارفرمایان بیش از ۵ سال است که در سراسر کشور اقدام به تأمین و توزیع اقلام در زمینه ی تجهیزات حفاظت فردی مانند لباس کار، کفش کار، عینک ایمنی، چکمه و…، تجهیزات آتش نشانی مانند کپسول آتش نشانی و جعبه آتش نشانی و تجهیزات اطفاء حریق نموده است.

هر فروشگاه تجهیزات آتش نشانی لازم است تا به منظور گسترش فعالیت های خود، از مدیران و کارشناسان خبره و مجرب بهره برده تا بتواند در فروش لوازم آتش نشانی به سازمان ها و موسسات و همچنین در زمینه طرح‌ ها و پروژه های مربوطه پیشرو و صاحب نظر باشد.

کلیه محصولات شرکت همیار انرژی از تولید کنندگان برتر صنعت ارائه شده است. همیار انرژی در این مسیر، تا کنون افتخار همکاری با شرکت ها، مؤسسات و سازمان های متعدد دولتی و بخش خصوصی را نیز داشته است. ما با استفاده از طرح های نوآورانه و مواد با دوام و با کیفیت بالا، محصولی با دوام در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم. برای مشاوره و تهیه تجهیزات آتش نشانی می توانید از طریق پل های ارتباطی زیر ثبت سفارش نمایید:

۰۲۱-۵۷۸۵۴

۰۹۱۲۸۹۳۲۳۶۷ (تماس در ساعات کاری)

همیار انرژی قادر به تامین کلیه تجهیزات آتش نشانی و فروش بدون واسطه آن با نازلترین قیمت برای شما مشتری عزیز می‌باشد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نیاز به مشاوره دارید با تکمیل فرم زیر کارشناسان با شما تماس خواهند گرفت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود محتوا

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید
پیمایش به بالا