شهر ایمن همیار می‌خواهد

آموزش نگهداری صحیح از آیروسل Alarm Less

آموزش نگهداری صحیح از آیروسل Alarm Less

آیروسل Alarm Less یکی از کاربردی ترین آیروسل ها برای مکان های کوچک نظیر کابینت های باتری، جعبه های برق، انباری ها، کیس های کامپیوتری و غیره هستند که اطفا حریق گازی را به خوبی انجام می دهند. این محصول اکسیژن را از آتش می گیرد و در نهایت آتش را مهار می کند. اگر آیروسل آلارم لس خریداری کرده اید و یا قصد دارید خریداری نمایید؛ باید به چند نکته مهم توجه کنید که در ادامه با همیار انرژی آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

خلاصه ای از آموزش نگهداری صحیح از آیروسل Alarm Less

با مطالعه جدول زیر، اطلاعات کامل این مقاله را فرا می گیرید و همچنین وقت کمتری از شما گرفته می شود.

دمای مناسب نگهداری از آیروسل Alarm Less
  • دمای مناسب نگهداری آیروسل Alarm Less؛ بین منفی ۱۵ درجه سانتی گراد و مثبت ۷۰ درجه سانتی گراد است.
محل نصب آیروسل Alarm Less
  • تجهیزات مخابراتی، کیس های کامپیوتری، کابینت های باتری، انبارها، انواع تابلو برق ها و …
فاصله استاندارد آیروسل Alarm Less
  • ۱.۵ الی ۲ سانتی متر بالای تجهیزات مهم.
بررسی دوره ای آیروسل Alarm Less
  • آیروسل Alarm Less نیاز به بررسی دوره ای ندارد و می تواند تا ۱۰ سال عملکرد عالی داشته باشد.

 

برای خرید تجهیزات آتش نشانی، تجهیزات اعلام حریق، تجهیزات اطفا حریق، تجهیزات ایمنی و همچنین شارژ کپسول بر روی لینک های مورد نظر کلیک کنید.

تماس با همیار انرژی

آموزش نگهداری صحیح از آیروسل Alarm Less

نگهداری از هر وسیله و یا محصولی نیازمند رعایت برخی نکات و موارد است تا بتوانید با استفاده از آن ها، طول عمر دستگاه خود را افزایش دهید. در ادامه به آموزش نگهداری صحیح از آیروسل از جمله دمای مناسب نگهداری از آیروسل، محل صحیح نصب، فاصله استاندارد و … می پردازیم.

تجهیزات اطفا حریق نیز نیازمند یکسری دانش بوده که باید به آن آگاه باشید. در ادامه به بعضی از موارد نظیر، دمای مناسب نگهداری، محل نصب، فاصله استاندارد از زمین آیروسل Alarm Less می پردازیم تا بتوانید بهتر از آیروسل آلارم لس خود نگهداری کنید.

دمای مناسب نگهداری از آیروسل Alarm Less

آیروسل Alarm Less باید در دمای مناسبی نگهداری شود تا بتواند بهترین بازدهی و عملکرد را داشته باشد. بهترین دما برای نگهداری آیروسل Alarm Less بین منفی ۱۵ درجه تا مثبت ۷۰ درجه سانتی گراد است. آیروسل آلارم لس به گونه ای طراحی شده است که در بیشتر مناطق کره زمین مخصوصا ایران عزیزمان قابل استفاده باشد و بتوان در تمامی شرایط دمایی از آن استفاده کرد.

آموزش نگهداری صحیح از آیروسل Alarm Less

آموزش نگهداری صحیح از آیروسل
 

محل نصب آیروسل Alarm Less

از آیروسل Alarm Less می توان در اکثر مکان ها نظیر، تجهیزات مخابراتی، کیس های کامپیوتری، کابینت های باتری، انبارها، انواع تابلو برق ها و … استفاده کرد تا از خسارات بیشتر بتوان جلوگیری کرد. با نصب این محصول در بالا یا سقف این مکان ها، به سرعت این محصول فعال شده و اطفا صورت می گیرد.

سعی کنید آیروسل Alarm Less را در مکان هایی قرار دهید که احتمال آتش سوزی در آن مکان ها بیشتر است. همچنین این محصول را بالای سر قطعات مهم قرار دهید تا پس از آتش سوزی فورا اطفا صورت گیرد.

فاصله استاندارد آیروسل Alarm Less از زمین

آیروسل Alarm Less در ارتفاع های مختلفی از سطح زمین نصب و تست شده است که حداکثر ارتفاع نصب شده ۴ متر می باشد. همواره سعی کنید این محصول را در ارتفاع ۱.۵ الی ۲ متر از سطح زمین نصب کنید تا در زمان آتش سوزی خیلی سریع فعال شود و آتش اطفا گردد.

بررسی دوره ای آیروسل Alarm Less

آیروسل آلارم لس نیاز به بررسی های دوره ای ندارد و پس از خرید و نصب تا ۱۰ سال می توانند به خوبی فعال شوند و اطفا حریق را انجام دهند. پس از آنکه از این محصول استفاده شد و یا ۱۰ سال از زمان خریداری گذشت، می توانید آیروسل Alarm Less را برای شارژ مجدد به همیار انرژی بسپارید.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

نیاز به مشاوره دارید با تکمیل فرم زیر کارشناسان با شما تماس خواهند گرفت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود محتوا

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید
پیمایش به بالا