سیستم اطفاء حریق چیست؟

با وجود تمام اقدامات انجام شده برای جلوگیری از آتش سوزی، ما به سیستم های کارآمدتر برای مبارزه با آتش نیاز داریم. اطفاء حریق موضوعی کاملاً تخصصی است. انواع مختلفی از سیستم ها در بازار موجود است: از سیستم های بارانی مانند اسپرینکلر گرفته تا سیستم های مه پاش آب با فشار بالا. سیستم ها و تجهیزات اطفاء حریق بسته به اندازه، سن، کاربری و ساختار ساختمان شما متفاوت است.

همچنین عوامل اطفاء حریق بسته به نوع آتش سوزی ها متفاوت است. مایعات الکتریکی، غیر الکتریکی، قابل اشتعال، چوب و کاغذ، چربی یا روغن، فلز، مواد شیمیایی.

یک سیستم اطفاء حریق که توسط یک متخصص طراحی شده است، بهترین محافظت ممکن را از مردم و اموال آنها ایجاد می کند. در واقع در صورت آتش سوزی خسارت را به حداقل می رساند. شرکت همیار انرژی همیشه بر اساس بار آتش، نوع محل و فعالیت های انجام شده در آنها نوع مناسب سیستم و عامل مهار را برای هر مورد خاص انتخاب می کند.

همچنین شرکت همیار انرژی در صورت تغییر در اماکن، سیستم اطفاء را مطابق با مقررات لازم اصلاح خواهد کرد.

سیستم اطفاء حریق

در این مقاله ” انواع سیستم های اطفاء حریق” را نام برده و در مقالات بعدی هرکدام از آنها را به صورت جداگانه بررسی می کنیم.

سیستم های اطفاء حریقی که در همیار انرژی ارائه می دهیم، شامل موارد زیر می باشد:

لازم به ذکر است که تعمیر و نگهداری مناسب و منظم، عملکرد سیستم های اطفاء حریق ساختمان یا تأسیسات را تضمین می کند. شرکت همیار انرژی تعمیر و نگهداری سالانه و سایر برنامه ریزی ها را برای شما مشتریان عزیز انجام خواهد داد. در صورت نیاز، ماهانه سیستم ها را بررسی و آزمایش می کنیم.

برای ثبت سفارش خود با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید :

021-57854

09128932367 (تماس در ساعات کاری)

تجهیزات اطفاء حریق

لطفا به این مطلب امتیاز بدهید.

میانگین امتیازها 5 / 5. تعداد رای‌ها: 6

نخستین شخصی باشید که به این مطلب رای می‌دهید

اشتراک گذاری: